Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Pozvánky

Větrníkový den pro slané děti – vyrobte větrník a podpořte slané děti i vy

Roztočit foukáním větrník je pro většinu lidí hračka, pro nemocné cystickou fibrózou ale mnohdy nepřekonatelná překážka. Akce Větrníkový den pro slané děti má za cíl upozornit na ty, kteří touto vážnou nemocí trpí. Způsob je jednoduchý – vyrobit ve čtvrtek 21. listopadu větrník. Zapojit se může kdokoliv.
Větrníkový den pro slané děti pořádá nezisková organizace Klub nemocných cystickou fibrózou, o.s., která sdružuje a pomáhá nemocným cystickou fibrózou a současně se zasazuje o zvyšování povědomí o tomto závažném a nevyléčitelném onemocnění.
Česká republika se Větrníkovým dnem připojuje k Evropskému dni pro cystickou fibrózu, který každoročně probíhá v podobě benefičních a informačních akcí v řadě evropských zemí. Evropský den pro cystickou fibrózu připadá právě na 21. listopad.
Aktuální koncept Větrníkového dne pro slané děti vznikl loni. A akce to byla velice úspěšná – zapojilo se na 80 míst po celé České republice – školy, organizace, firmy a desítky rodin nebo jednotlivců. V letošním roce se předpokládá účast ještě vyšší.
Partnerem celé akce je stejně jako v loňském roce organizace Strollering.
Kristýna Strakošová, lektorka Strolleringu, pořádá za podpory MC Pohoda a finančního přispění firmy Ekonom ČaS, s.r.o. výrobu větrníků v Horoměřicích. Od 15.00 hodin 21.11. 2013 můžete v místním mateřském centru vyrobit větrník společně s vašimi dětmi. Svou účast prosím nahlaste předem na tel. 775 682 975.

 

17. 11. 2013, 19.26:29

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist