Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Pozvánky

Vašek Krejčík zve na Nepostradatelné a prozrazuje, co dělal ten rok po první akci s aerobikovými legendami

Vašek Krejčík zve na Nepostradatelné a prozrazuje, co dělal ten rok po první akci s aerobikovými legendami Vašek Krejčík zve na Nepostradatelné a prozrazuje, co dělal ten rok po první akci s aerobikovými legendami Vašek Krejčík zve na Nepostradatelné a prozrazuje, co dělal ten rok po první akci s aerobikovými legendami

Můj rok se odvíjel od dokončování studia na FTVS - Jógová terapie. V nedávných dnech jsem udělal všechny zkoušky za třeťák a uzavřel s docela lehkým vyčerpáním. Nyní odevzdávám závěrečnou práci za celé studium a zbývá obhajoba a pak “státnice” v březnu.

Celý rok jsem jezdil po ČR i SR v rámci Reebok Deep&SlowPowerjóga - workshop 2016, učil v mých studiích a Power Yoga Akademii a také pracoval na získání mezinárodní licence Yoga Alliance v rámci školení učitelů jógy, kterou jsem třemi týdny získal. Na on-linu jsem natočil seriál Jógy pro zdravá záda a dokončil mou desátou knížku. No, nenudil jsem se.

Do toho všeho jsem opravdu hodně cestoval, protože to je můj zdroj energie. A jak jsem původně řekl, že Nepostradatelní byli jenom jednou, tak jsem se nechal unést super pocitem na podiu a šel do toho znova. Prostě podium mě nadchlo a také spolupráce s „klukama“.

V tuto chvíli musím říct, že jsem zvědavý…..bude to super, jen to dá práci a tím, že můj zájem je powerjóga, tak aerobik mě zmáhá. Bude tam však spoustu známých a mých klientek z mých začátků, a tak se na ně těším.

Nepostradatelní 2016 - vstupenky zde

 

01. 11. 2016, 19.36:50

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist