Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Pozvánky

Vánoční jógový svařák – první festival nejen jógy přes zoom v sobotu 19. 12. 2020

Díky festivalu s názvem Vánoční jógový svařák se můžete naladit na vánoční pohodu, vyzkoušet nové jógové inspirace a protáhnout se přímo ve vašem obýváku.

Cítíme velikou potřebu nesedět s rukama v kapsách, ale naopak se spojit a vytvořit něco krásného v těch podmínkách, které jsou. Proto jsme se rozhodli uspořádat tento online festival. Lidé si mohou vybrat z celého programu třeba jen jednu lekci. Nabízíme ranní protažení, anusara jógu, cyklickou jógu, vinyasa yogu, jógu pro těhotné, prana flow jógu, jin jógu, jivamukti jógu, ale i lekci zaměřenou na ženskou aktivaci, meditaci nebo dech ,“ přibližuje obsah programu zakladatelka Mojí Jógy, lektorka jógy Markéta Faustová.  

vánoční jóga

Na programu festivalu se objevují jména zkušených lektorů. Těší se na vás Andrea Smékalová, Veronika Johánková, Markéta Faustová, Veronika Hrabáková, Kateřina Sharanam, Tereza Kertesz, Eliška Vaea, Petr Vašák a ve speciálních lekcích i Šárka Vojáčková či Veronika Carmanová. Lektoři budou učit z Prahy, ale také z Opavy, Brna, Teplic, Hradce Králové nebo dokonce z Bali.

Hodinové lekce jsou v ceně 85 Kč, což je cena jednoho z nejdražších svařáků v centru Prahy, který organizátoři objevili. Symbolicky tak všichni cvičící zvou svého lektora na svařák. Pokud cvičící chtějí, mohou poslat i více peněz a pozvat tak svého lektora třeba na svařáky dva.

Stačí jen podložka a tablet nebo chytrý telefon a připojení na wifi, abyste se přes zoom připojili přímo do lekce, kterou budou lektoři učit v reálném čase. „Výhodou zoomu je, že vás lektor vidí a vy vidíte jeho. Může vás opravovat při cvičení, dát vám užitečné rady, a hlavně tu funguje přenos energie a dobré nálady. Po lekci přes zoom tak často máte stejný pocit jako po lekci naživo,“ dodává Markéta Faustová.

Svoje lekce si můžete objednat na emailové adrese marketafaustova@seznam.cz 
Kontakt: Markéta Faustová, marketafaustova@seznam.cz, 722119091

Více informací : www.moje-joga.cz, fcb/mojejogaonline IG MOJEJOGA

 

15. 12. 2020, 08.52:05

Přečtěte si také

Vánoční variace

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist