Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Pozvánky

Vánoční bazar v Café Rozmar

Tradiční dobročinný bazar Rozmarné Vánoce se uskuteční druhý adventní víkend, tedy 8. a 9. prosince 2012, v prostorách Café Rozmar nedaleko Palackého náměstí. Na dva dny se příjemná restaurace v centru Prahy promění v živé tržiště s nevšedním sortimentem zboží. K mání zde budou knihy, šperky, hračky, DVD, suvenýry z cest, rarity, které jinde nenajdete. Zkrátka věci s příběhem.

Stejně jako v minulých letech můžete i vy věnovat věci k prodeji. Zařadíte se tak mezi známé osobnosti, jako jsou herečka Martha Issová, Bára Basiková, Petr Čtvrtníček nebo Jakub Kohák, kteří dobročinný bazar v Café Rozmar letos podpoří. Výtěžek z prodeje pomůže mladým lidem z dětských domovů při jejich startu do samostatného života.

Sbírka věcí k prodeji proběhne v Café Rozmar v pátek 7. prosince 2012 mezi 10. – 22. hodinou.  Mezi první letošní příspěvky patří vstupenky do Divadla Bez Zábradlí a kosmetické balíčky od společnosti Oriflame, partnera Café Rozmar.

Café Rozmar je nejen příjemná restaurace, ale zároveň první a jediná sociální firma v České republice, která zaměstnává a podporuje mladé lidi po odchodu z dětského domova. Na pozicích tréninkový kuchař/ka, tréninkový číšník/servírka, získávají mladí lidé první pracovní zkušenosti a podporu v začátcích samostatného života. Výtěžek z vánočního bazaru podpoří právě tento projekt.

Vánoční bazar v Café Rozmar

Provozovatelem Café Rozmar je obecně prospěšná společnost Rozmarýna. Více informací k bazaru vám ráda poskytne Simona Bagarová, simona.bagarova@rozmaryna-ops.cz, tel.: 777 584 026.

 

27. 11. 2012, 08.00:01

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist