Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Pozvánky

Valouchova Sportovní akademie

V novém roce se všichni instruktoři i ti, kteří uvažují o tom, že by se jimi chtěli stát, mohou těšit na novou školu, která poskytne potřebné vzdělání pro vedení lidí. Ponese jméno Valouchova Sportovní akademie. Jak už název napovídá jedná se o akademii pod vedením mistra světa ve sportovním aerobiku a populárního instruktora Vládi Valoucha a jeho ženy Petry Valouchové, špičkové fyzioterapeutky a instruktorky skupinových lekcí. Rozhodli se konečně nejen cvičit, ale předávat svoje zkušenosti a vědomosti.

Co odlišuje VSA od jiných škol? “Budeme se snažit být školou, která bude vychovávat odborníky ve svém oboru. Rozhodně nenabízíme rychlokurzy, ale naopak solidní a trvalé vzdělání. Nechceme rozdávat jen diplomy, ale chceme mít jistotu, že ti, kteří projdou naším kurzem, budou suverénní a špičkoví trenéři a instruktoři, kteří dokážou lidem pomoci k dosažení vytýčených cílů“, říká Vladimír Valouch.

Kromě toho výrazně spolupracujeme se společností  3dfitness, která do školení přináší řadu novinek, které jsou v současnosti velmi populární jako je GRAVITY, TRX či Pump FX. 3dfitnes navíc poskytuje prostory pro vzdělávání a všechny profesionální pomůcky, které se ve fitness tréninku používají. Díky tomu vzniká velice silný team odborníků různých specializací, které oživují a rozšiřují práci trenérů a instruktorů.

VSA je akreditované zařízení ministerstva školství, takže po absolvování potřebných hodin a úspěšném složení praktické a teoretické zkoušky získáte certifikát „instruktor fitness“, které vás opravňuje  získat živnostenský list.

Pokud již nějakou licenci od jiné školy máte a chtěli byste vstoupit do programu školení VSA, tak nezoufejte. VSA uznává všechny školy, které poskytují vzdělání v oblasti fitness. Na základě rozdílových zkoušek můžete vstoupit do programu a pokračovat ve vzdělávání pod VSA. Kromě toho poskytuje VSA  s 3dfitness celou řadu workshopů určených pro všechny instruktory a trenéry. Jedná se o jednodenní až dvoudenní kurzy, které rozšiřují dosavadní vzdělání o různé specializace jako je GRAVITY, TRX, Expander fitness, Step, Dance aerobik atd.

Partnerem školy se stává i Aerobic.cz a veškeré informace o vzdělávání najdete i na našich stránkách
Více o programu školy a její struktuře najdete na stránkách
www.valouch.cz.

 

04. 01. 2011, 18.30:32

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist