Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Pozvánky

V září na vás čekají další cyklistické závody projektu Kolo pro život!

Máte rádi cyklistiku? Právě vám je určen seriál závodů horských kol, který se pod názvem Kolo pro život jede letos již po deváté! Tento projekt je určen pro všechny amatérské sportovce včetně dětí. V průběhu září proběhnou o víkendech tři zajímavé akce. Otestujte sami sebe a prožijte s celou rodinou den plný sportu a zábavy! 

Přehled závodů, které proběhnou v září:
• 6. 9. 2008 – obec Jevišovka, okres Mikulov
Cyklobraní České spořitelny a Kooperativy
Trasa: 66 km
Start: Jevišovka – před obecním úřadem

• 13. 9. 2008 – Liberec - Vesec
Ještěd Tour Kooperativy
Trasa: 90 km a 50 km
Start: Liberec – sportovní areál Vesec

• 20. 9. 2008 – Klokočůvek u Oder
Oderská mlýnice České spořitelny
Trasa: 56 km
Start: areál letního tábora Spálovský mlýn

Každý závod má 11 věkových kategorií pro dospělé a 5 dětských kategorií. Kromě trasy pro dospělé je připravena soutěž Junior Xtra Trophy, jejíž součástí je Dětský klub pro nejmenší a Škola biku vedená mistrem světa v biketrialu, populárním Pepou Dresslerem.

Po celý den je pro všechny přítomné připraven také bohatý doprovodný program. Děti si mohou hrát v dětském klubu, kde jsou nachystány nejrůznější soutěže. Nechybí ani občerstvení nebo možnost zakoupit si nejrůznější sportovní oblečení a vybavení partnerů závodů.

Pro vítěze soutěží jsou připraveny finanční prémie a věcné ceny. Nejlepší jezdci budou tradičně dekorováni v prosinci na závěrečném slavnostním večeru. Hlavní výhru – osobní automobil - však může vyhrát úplně každý. Stačí pouze dokončit tři závody seriálu a nejlépe ze všech odpovědět na soutěžní otázku v tzv. Finálové hře Kolo pro život.

„Každý závod má svoji neopakovatelnou atmosféru a přehledně značenou trať s bohatě zásobenými občerstvovacími stanicemi.  Trasy vybírají a zajišťují zkušení pořadatelé. V cíli na závodníky čeká doprovodný program s tombolou a mimo jiné také občerstvení s možností výběru ze čtyř druhů teplých jídel. Na každého účastníka čeká navíc dárek v podobě originálního značkového trička Alpine Pro,“ říká Roman Čermák, zakladatel a organizátor projektu.

Pokud se chcete dozvědět více o jednotlivých závodech, hledejte informace na www.kolopro.cz.  Na těchto webových stránkách se můžete zároveň i registrovat.

 

04. 09. 2008, 12.56:04

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist