Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Pozvánky

TOP hvězdy aerobiku a tanečního sportu 2008

TOP hvězdy aerobiku a tanečního sportu 2008: pod tímto názvem se 17. prosince 2008 uskuteční v TOP hotelu Praha galavečer aerobiku a tanečního sportu.

Český svaz aerobiku připravil výjimečný projekt – galavečer plný špičkových vystoupení aerobiku a tanečního sportu. Akce je novinkou – neboť doposud Český svaz aerobiku organizoval pouze akce soutěžního typu.  Za významné podpory TOP hotelu Praha, který poskytl zázemí pro uspořádání akce, uvidí diváci neopakovatelnou show, skvělou přehlídku mistrů sportovního aerobiku, fitness týmů a tanečního sportu.

V programu galavečera se představí úspěšní reprezentanti těchto sportů, závodníci juniorských kolektivů, nebudou chybět mistři světa minulých let a mistři světa z letošního MS, které proběhlo začátkem prosince v Moskvě – Dubně.

Velkým překvapením pro diváky bude určitě vystoupení mistryně světa ve sportovním aerobiku z roku 1997 Olgy Šípkové, která se po skoro 10ti letech „vrátí“ na aerobikovou plochu. Vystoupí také bývalí trojnásobní mistři světa – olomoucké trio – Vladimír Valouch, David Holzer a Jakub Strakoš – současný reprezentační trenér.

Z dalších minulých mistrů se představí Silvie Brandová, Kateřina Karbusová (Procházková), Kateřina Dobešová, Lucie Jiříková, Tomáš Krmíček, Petr Jánský, Jana Kavříková, Radka Hanáková a nejúspěšnější fitness tým kategorie step v  historii ČSAE - Těžká směs I. a II. Součástí programu bude také vystoupení Mahuleny Bočanové a Jaroslava Kuneše z druhé řady Stardance a zazpívá Helena Zeťová. Slavnostním galavačerem provedou Vlasta Korec a Olga Šípková.

 

09. 12. 2008, 15.35:35

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist