Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Pozvánky

Soutěže Děti Fitness aneb sportem proti drogám pod značkou MIA FESTIVAL

LucernaLucerna
MIA paradez akce

Již 17 let se snažíme našimi akcemi podporovat ty, kdo pravidelně pracují s dětmi nebo dospělými a učí je tančit, cvičit, zpívat a podobně. Soutěž je rozdělena do dvou úrovní podle náročnosti a do dvaceti disciplín podle druhu pohybu.

Po celé České republice a i v několika okolních zemích, jako jsou Slovensko, Německo a Rusko, probíhají několik měsíců semifinálová kola. Semifinálová kola budou probíhat ve všech větších městech. Zde se účastníci mohou kvalifikovat na Pražské finále, kterého se v minulém roce zúčastnilo na 5000 soutěžících.

Loňského ročníku se zúčastnilo celkem 20000 dětí, z nichž se ti nejlepší kvalifikovaly na finálové kolo. Odsud si odvezly nezapomenutelné zážitky a nadšení do další sezony.

Na oslavu 17-tiletého výročí se bude opět konat jedinečná akce. Zvolili jsme velmi prestižní prostory paláce Lucerna v centru Prahy na Václavském náměstí. Spojíme tentokrát soutěžení s kulturním programem. Finálové akce budou dvě třídenní 27.5.-29.5.2016 a 3.6.-5.6.2016 a zahajovat se bude otevírací ceremoniál. Také zde budete moci vidět či se zúčastnit jedné z našich novějších disciplín „Pole dance“ a „Voice“.

Během víkendu si zde zasoutěží ti nejlepší z nejlepších v jednotlivých disciplínách a věkových kategoriích. Opět zde bude soutěž „Zazpívej si před plnou Lucernou“. Opět budete moci zažít atmosféru happeningu s názvem MIA PARADE, což je průvod městem, tentokráte přímo po Václavském náměstí (fotogalerie zde)..

Soutěže Děti Fitness aneb sportem proti drogám pod značkou MIA FESTIVAL

Kdy:
27.5.-29.5.2016 a 3.6.-5.6.2016
Kde:
Praha, Praha, Palác Lucerna
Adresa:
Štěpánská 61 zobrazit na mapě
Vstupné:
220,- Kč/den nebo 300,- Kč/3dny
Zlevněné vstupné 180,-/den ( ZTP, důchodci, studenti) na každých 10 závodníků jeden trenérský
vstup zdarma
Pořadatel:
Spolek Děti fitness aneb sportem proti drogám"
Telefon:
+420 608 735 523
E-mail:
info@detifitness.cz
WWW:
http://www.miafestival.eu

 

20. 02. 2016, 20.04:31

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist