Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Pozvánky

Robert Steinbacher na kongrese 3D FITNESS!

195880-1032980217033-2379-n.jpg

Robert Steinbacher (Schwitzerland) je bývalý gymnasta, jenž začal svoji kariéru jako tanečník a choreograf v jedné z nejoblíbenějších tanečních akademiích v New Yorku. Od té doby se ohlíží zpět za více než 15 let mezinárodních zkušeností jako pedagog, choreograf, moderátoar a mezinárodní učitel jógy. 

Jako pohybový terapeut vytvořil systém školení Bodyart ™. Je  zakladatelem bodyARTschool (www.bodyartschool.com). Ve svém životě trénoval asi 3000 fitness trenérů ve specializaci: tanec, fitness a body and mind.

RS-quality training je značka, která je synonymem kvality v pohybu, kde Robert vybral více než 50 instruktorů, učitelů jógy a bodyworkers po celém světě k vytvoření nového globálního konceptu a vynikající standard kvality.

"Global motion", což znamená "společně jsme silní a můžeme vytvořit kvalitní poslání", je jedním z Robertových projektů, který obsahuje DVD série, akce a semináře po celém světě na podporu hendikepovaných dětí a podobných projektů. Robert kombinuje jedinečné a odborné znalosti a pohyby, které transformuje do své kreativity a charisma. Je vlastníkem mnoha ocenění.

Na jaké lekce se s ním můžete těšit?

DANCE EXPLOSION (Robert Steinbacher)

Prožijte tu nejnovější taneční dimensi.
House music vás provede k velké zkušenosti z použití jazzových prvků do fantastické choreografie. Nechte se vtáhnout do této kombinace hot music a elegantních stylových pohybů. Těšte se!

deepWORK (Robert Steinbacher)

Nový jedinečný rozměr funkčního tréninku těla a mysli.
Robert Steinbacher ve spolupráci s odborníky vytvořil koncept deepWORK, který vyvolal vlnu nadšení po celém světě.

DeepWORK je odpověď pro všechny, kteří vyhledávají holistické přístupy v kardio tréninku v kombinaci s funkčním a holistickým posílením a chtějí zažít svoje vnitřní vnímání.

Hudba, pohyb a dýchání!  Bylo zjištěno, že bicí nástroje s kontinuálním opakováním a uvolněním  v podobě cvičení mají léčebný aspekt. V současné době existuje mnoho technik z terapie do meditace, která povzbuzuje k uvolnění pomocí pohybu a výrazu.

DeepWORK funguje podle zákona o jin a jang. Typické deepWORK sekvence pohybu jsou navrženy tak, aby docházelo ke spojení napětí a relaxace v kombinaci s dýchacími technikami. Účastník pracuje během deepWORK ve svém vlastním rytmu a v jeho rytmu dýchání. Hluboké rytmy a bicí během deepWORK pomáhají klientovi budovat sílu, ventilovat emoce a zažít sebe sama.

bodyART® (Robert Steinbacher)

BodyART® je skupinová lekce funkčního tréninku celého těla vytvořená ve Švýcarsku Robertem Steinbacherem. Program, který považuje lidské tělo za funkční spojení těla, mysli a duše.
Pomocí terapie, síly a flexibility v kombinaci s klasickými dechovými technikami bude tělo posíleno a protaženo a ve stejném čase se napětí uvolní a držení těla a mysli výrazně zlepší.

V roce 2005 a 2006 byl Bodyart trénink oceněn za nejlepší mezinárodní koncept ECA OBOW.

 

31. 10. 2014, 21.11:18

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist