Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Pozvánky

Reebok Yoga Sensation - to nejlepší ze světové jógy

 Tara Stiles pro Reebok Yoga Sensation

Síla jógy, její klid a hluboká radost zasáhne každého, kdo přijde v neděli 21. června do o2 arény na Reebok Yoga Sensation. Na jednom místě poznáte to nejlepší ze světové jógy, zažijete unikátní spojení různých stylů, instruktorů, tradice a moderního vnímání jógy.

Už druhý ročník úspěšného festivalu jógy pořádá Reebok v rámci své kampaně Be More Human. Jejím posláním je inspirovat lidi ke sportu a k aktivnímu životnímu stylu. Díky odhodlání překonávat sami sebe se stáváme nejen lepšími sportovci, ale hlavně lepšími lidmi. Fyzická aktivita totiž pomáhá zlepšovat naše tělo, mysl i duši. Rovnováhu těchto tří aspektů člověka pak představují tři strany symbolu delta v novém logu firmy Reebok.

Hvězdou letošního ročníku Reebok Yoga Sensation je Tara Stiles (USA), mimo jiné osobní lektorka Deepaka Chopry a Jane Fondové a zakladatelka unikátního jógového systému cvičení Strala jóga, které vás naplní osvobozující energií. Dalším renomovaným zahraničním hostem bude švédská instruktorka Anna Paringer, s níž si vyzkoušíte světově úspěšný program Les Mills BODYBALANCE™.

Dnem plným pohybu, harmonie a meditace vás dále provede devatenáct nejlepších českých i slovenských instruktorů, kteří vám představí různé styly jógy. Každý z bloků na hlavní stagi bude mít neopakovatelnou atmosféru a to nejen díky živé hudbě. Navíc vás čeká bohatý doprovodný program, který je letos opět v režii choreografa a tanečníka Yemiho AD. Další specializované lekce si pak můžete zarezervovat v některém ze tří menších sálů.

Úspěšný minulý ročník přinesl pestrou paletu jógových stylů pro začátečníky i ty, kteří se cvičení věnují pravidelně. Stejně jako jiné světové metropole také Prahu ovládla jógová nenásilnost a spontánnost. Letos mohou úžasné emoce a atmosféra zasáhnout i vás. Přijďte pocítit sílu mírumilovné energie uprostřed chaosu metropole. Přijďte si 21. června do o2 arény užít sebe sama ve společnosti jógy.

Vstupenky v ceně 590 Kč jsou v prodeji v síti Ticketportal. Každý účastník dostane v o2 aréně ke vstupence stylovou jógamatku zdarma jako dárek.

 

02. 04. 2015, 23.15:15

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist