Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Pozvánky

Reebok Fitness Sensation 2016

Největší fitness event ve střední Evropě proběhne v Praze  
 
REEBOK FITNESS SENSATION 2016
 
Zažij neopakovatelnou atmosféru nejleších fitness lekcí současnosti v exkluzivním klubu SaSaZu. Reebok Fitness Sensation 2016 je nový unikátní koncept sportovní události v ČR. Minulý rok přišlo na Reebok Yoga Sensation 2400 lidí a byl z toho to největší jóga event ve střední Evropě.
 
Tentokrát jsme zkombinovali oblíbenou jógu s dalšími skupinovými lekcemi a vytvořili dvoudenní sportovní festival, kde si za doprovodu DJ’s a živé hudby zacvičíte s předními lektory české i světové fitness scény. Co všechno jsme pro vás připravili?
 
 
 
Fitness Party Hard_
 
Odstartujeme v pátek v 19:00 „Fitness Party Hard“. Co si pod tím představit? Účastníci se vyzkouší širokou paletu Les Mills® a fitness tréninků, které jsou ve světě takovým trhákem, že mnohým stačilo jedno cvičení, aby už nechtěli dělat nic jiného. Opravdový test fyzičky je připravený v podobně ultimátního tréninku zápasníků americké UFC, který můžete zažít jenom s Reebokem. Večer uzavřeme Reebok fitness překvapením. Tuhle páteční Fitness Party si nenechte ujít!
 
Koupit lístek (690Kč)
 
Yoga Sensation_
 
V prostorách klubu SaSaZu se odehraje Yoga Sensation, která naváže na mimořádně úspěšnou akci z předchozích let. V sobotu od 9:00 do 17:00 hodiny povedou lekce přední světoví instruktoři, například Švédka Kristin Andersson s Les Mills BODYBALANCE, Němka Patricia Thielemann (Spirit Yoga), či čeští instruktoři Zuzana Klingrová, Václav Krejčík, Jakub Šamberger a mnozí další. Ke vstupu jogamatka ZDARMA.
 
 
Koupit lístek (990Kč)
 
Yoga Party Night_
 
V sobotu ve 20:00 naváže na Yoga Sensation, nový netradiční formát. Jóga je nejen záležitost fyzické, duševní harmonie jedince, ale i společenské setkání s ostatními a oslava života. Proto jsme se rozhodli připravit Yoga Party Night, která bude svým pojetím jógy unikátní – zkombinuje totiž DJs, party atmosféru, živou hudbu, tanec, cvičení i meditaci. Yoga After Party uzavře celý fitness festival. Ke vstupu yogamatka ZDARMA.
 
Koupit lístek (690Kč)
 
 

ZDARMA Reebok Free Gym_
 
Po celou sobotu bude otevřena venkovní „Reebok Free Gym“, kde se mohou zapotit začátečníci i pokročilí fitness nadšenci, pro něž jsou naplánovány speciální tréninky. Povedou je Zdeněk Weig, průkopník CrossFitu v ČR, a Američan Joey Scafidi. Na programu jsou i funkční tréninky, fitness a taneční lekce. Oficiální program začne v 8:45 a skončí ve 21 hodin, kdy Reebok Free Gym ovládne after party.
 
 

Facebook
 
Všechny novinky a informace o akci najdeš na našem facebooku, kde se nás také můžeš cokoliv zeptat.
 
facebook.com/fitnesssensation.cz
 
 
 
 
 
© 2016 Reebok
 
 

30. 05. 2016, 17.51:04

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist