Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Pozvánky

Reebok BeMoreHuman Tour 2015

Reebok, hlavní partner Aerobic.cz, přináší i letos jedinečnou akci, na které si můžete zacvičit ZDARMA se špičkovými lektory. Navíc na místě zakoupíte skvělé produkty Reebok se slevou!

Reebok BeMoreHuman Tour 2015

Více sportu, více lidskosti

Víme, že bez sportu se dá žít, ale s ním je život mnohem lepší. Nesportujeme totiž jenom proto, abychom byli lepšími sportovci. Cvičíme, protože se díky tomu stáváme lepšími lidmi. A to ve třech hlavních pilířích, které představuje delta v logu Reebok – fyzicky, mentálně i sociálně.

Cílem značky Reebok je připravit všem současným, ale i budoucím sportovcům unikátní příležitost zacvičit si zdarma v plně vybavené VENKOVNÍ TĚLOCVIČNĚ. Od 28. května v pražských Modřanech v Port62 a v červenci v Bratislavě.

Všude zůstane tělocvična dost dlouho na to, abyste se mohli vracet znovu a vytvořili si zdravý NÁVYK. Abyste v něm pokračovali i po skončení Reebok Be More Human Tour. Abyste cvičením posílili svoje tělo a uklidnili svoji hlavu. Když budete fyzicky i mentálně silnější, více lidskosti už přijde samo. To je posláním Reebok.

Každý den můžete vyzkoušet až pět různých lekcí a o víkendu dokonce osm. Zdeněk Weig nebo Joey Scafidi povedou CrossFit, LesMills program vám představí Filip Kulštrunk nebo Sylvie Smrčková. Jógu si zacvičíte například s Vaškem Krejčíkem a Zuzkou Klingrovou. O taneční lekce se postarají Dance Academy Prague by Yemi A.D. a taneční škola Stage Praha. Na tour navazuje také celodenní jógový festival, který se koná už 21. června v pražské O2 areně.

Samozřejmostí je zázemí pro váš komfort, to znamená šatny a sprchy. Jógamatky a další náčiní jsou také k dispozici. To všechno bude pro vás ZADARMO. Stačí se jen registrovat na adrese www.bemorehuman.cz. Bez registrace si u nás sice také zacvičíte, ale abyste měli jisté místo, raději doporučujeme registraci. Pokud zjistíte, že na hodinu náhodou přijít nemůžete, jednoduše se zase odhlásíte, aby se mohl zapsat někdo další.

 

26. 05. 2015, 08.58:52

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist