Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Pozvánky

Reebok Be More Human Tour v pražských Modřanech

Reebok Be More Human Tour v pražských Modřanech

Jak jsme již informovali, venkovní tělocvična Reebok Be More Human Tour v pražských Modřanech v Port62 nabízí až do 14. června  unikátní příležitost zacvičit si zdarma se špičkovými lektory.

Nesportujeme jenom proto, abychom byli lepšími sportovci. Cvičíme, protože se díky tomu stáváme lepšími lidmi. A to ve třech hlavních pilířích, které představuje delta v log Reebok – fyzicky, mentálně i sociálně.

Každý den můžete vyzkoušet až pět různých lekcí a o víkendu dokonce osm. Zdeněk Weig nebo Joey Scafidi povedou CrossFit, LesMills program vám představí Filip Kulštrunk nebo Sylvie Smrčková. Jógu si zacvičíte na příklad s Vaškem Krejčíkem a Zuzkou Klingrovou. O taneční lekce se postarají Dance Academy Prague by Yemi A.D. a taneční škola Stage Praha. A to zdaleka nejsou všichni špičkoví lektoři, se kterými na sobě můžete zapracovat. Připravujeme i několik speciálních celodenních programů včetně REEBOK YOGA SENSATION, celodenního jógového festivalu, který se koná už 21. června v pražské O2 areně.

Samozřejmostí je zázemí pro váš komfort, to znamená šatny a sprchy. Jógamatky a další náčiní je v naší mobilní tělocvičně také k dispozici. To všechno je pro vás ZADARMO. Stačí se jen registrovat na adrese www.bemorehuman.cz. Bez registrace si u nás sice také zacvičíte, ale abyste měli jisté místo, raději doporučujeme registraci. Pokud zjistíte, že na hodinu náhodou přijít nemůžete, jednoduše se zase odhlásíte, aby se mohl zapsat někdo další.

Navíc si u nás nakoupíte špičkové Reebok produkty se slevou Jestli to pro vás bude motivace, nebo krásná a funkční odměna, už je jen na vás.

 

05. 06. 2015, 21.45:37

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist