Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Pozvánky

PUMP The Prague Run se uskuteční 9. dubna na pražském Strahově

Akce je určena všem, pro něž jsou zážitky důležitější než čas ve výsledkové listině. Nejedná se totiž o závod, ale o městské dobrodružství s nabitým doprovodným programem. Spolu s účastníky si jej užije také Ben Cristovao.

PUMP The Prague Run se bude konat v jedinečném prostředí Strahovského stadionu. Hlavním bodem programu bude pětikilometrový běh s řadou překážek, díky kterým bude trať opravdu nezapomenutelná. Ani v cíli ale zábava neskončí, připraven je atraktivní doprovodný program. Jeho součástí bude mimo jiné Reebok chill zone s DJs, Parkour show nebo Photo corner! Akcí provede modelka a moderátorka Hana Mašlíková.

Zajímavým zážitkem může být už vyzvednutí startovního čísla. Stačí se k běhu zdarma zaregistrovat prostřednictvím webu www.PUMPThePrague.cz a pak si pro číslo zajít 1. dubna na Václavské náměstí do prodejny A3 Sport, která je hlavním partnerem závodu. Právě tehdy tu bude mít autogramiádu Ben Cristovao, který je hlavní tváří běhu.

Startovní číslo půjde vyzvednout i na Strahovském stadionu v den konání PUMP The Prague Run. Na trať se pak budou běžci vydávat ve startovních vlnách po deseti účastnících s časovým odstupem pěti až deseti minut. První vlna se prožene tratí ve 13 hodin, poslední v 17 hodin. Startovní čas si vybere každý účastník sám při registraci.

 

26. 03. 2016, 21.36:17

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist