Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Pozvánky

Přijďte si vyzkoušet, jak být krásnější

Chcete na vlastní kůži zdarma vyzkoušet, jak skutečně probíhají a zabírají procedury, o nichž jste četli v časopisech? Přijďte o víkendu 12. – 13. listopadu na Dny otevřených dveří do Salonu BE-1 v centru Prahy a budete moci sami otestovat, jak funguje lymfodrenáž, omlazování kyslíkem nebo neinvazivní liposukce.

Při četbě nabídek kosmetických salonů možná narážíte na čím dál větší množství záhadných názvů jako ze science fiction.

Kryolipolýza, neinvazivní liposukce, lymfodrenáž, OXYjet… 

Nyní máte jedinečnou možnost si tyto i další procedury zdarma vyzkoušet na Dnech otevřených dveří v pražském Salonu BE-1.Místní odbornice vám zároveň vysvětlí princip jejich fungování a s kosmetičkou, specialistkou na neinvazivní liposukci či s výživovou poradkyní budete moci zkonzultovat, jaké procedury by doporučovaly přímo vám. 

www.BE-1.cz

Ideálním postupem je se obrátit nejprve na výživovou poradkyni, která pomůže změnit jídelníček, pitný režim a životní styl – a případně doporučí tyto změny podpořit kromě pohybu též lymfodrenáží či neinvazivní procedurou,“ doporučuje výživová poradkyně a specialistka Salonu BE-1 na neinvazivní liposukce Klára Podráská. Podle struktury tukové tkáně po konzultaci s výživovým poradcem je možné s klientkou rozvrhnout individuální plán pro zefektivnění výsledku.  Otestování v sobě nezahrnuje délku celého zákroku, pouze cca 5 – 10 minut. Vy si tak ovšem budete moci na vlastní kůži vyzkoušet, co vás zajímá a co vám vyhovuje. Pokud vás některá kúra zaujme, budete mít v tyto dny jedinečnou šanci zakoupit na ni voucher za výrazně sníženou cenu. Ten pak můžete využít i v průběhu celého následujícího roku 2012. Anebo můžete voucher na vyzkoušenou službu pořídit k Vánocům někomu ze svých blízkých.

Více na www.BE-1.cz

Salon BE-1 najdete v Praze v druhém patře Pasáže Jiřího Grossmana vedle hotelu Yasmin, na adrese Politických vězňů 14/915.

 

09. 11. 2011, 19.42:15

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist