Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Pozvánky

Přijďte si 2. června zacvičit do O2 areny na Corny WELLNESS MARATHON 2012

Po loňském úspěchu a vyprodané O2 aréně, kdy si 3.500 nadšených účastníků Corny WELLNESS MARATHON naplno užívalo Zumbu s jejím zakladatelem, máme pro vás dobrou zprávu! BETO PEREZ přijede opět a to v sobotu 2. června. Zveme vás na největší aerobic - fitness - dance - wellness party roku do prestižního prostředí O2 areny, která bude upravena tak, aby si na ploše 4.500 m2 mohlo pohodlně zacvičit 3.000 účastníků (limitovaný počet vstupenek).

Corny WELLNESS MARATHON 2012 rozjede Beto Perez, zakladatel světového fenoménu Zumba. Po něm se na podiu umístěném uprostřed pod multimediální TV kostkou objeví vaši oblíbenci Lenka Velínská a Roman Ondrášek, spolu vystoupí i mistři světa Olga Šípková a Vláďa Valouch, až z Číny přiletí tanečník Alejandro Angulo. Na závěr vás čeká úžasná Kass Martin, jejíž Saturday Night Fever bude inspirací nejen pro lektory zumby. Souběžně budou probíhat atraktivní workshopy i wellness výstava výrobků a služeb.

Po skončení propukne AFTERPARTY na střeše OC HARFA, vedle O2 arena, s živou kapelou Batucada a autogramiádou hvězd. „Jak vidíte, čeká vás opravdu výjimečný program“, říká pořadatel 11. ročníku oblíbené akce Michael Zima, prezident Wellness Club. Proto neváhejte s koupí  vstupenky za 999 Kč, kterých bylo na terminálech Sazka Ticket  jenom 3.000 celkem!

Program Corny WELLNESS MARATHON 2012 na www.wellnessclub.cz/marathon.cz 
 

Vstupenky za 999,-Kč zakoupíte na www.sazkaticket.cz , ID akce: 1520009

Corny WELLNESS MARATHON 2012

 

text: Michael Zima, prezident Wellness Club – 21. 04. 2012, 10.36:19

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist