Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Pozvánky

Představujeme workshopy Reebok WELLNESS MARATHON 2015!

 

Krásný den všem fanouškům Reebok WELLNESS MARATHON 2015!

Blíží se konec března a s ním i konec prodeje nejlevnějších vstupenek za 750 CZK! Už máte tu svoji? Pokud ještě ne, tak už opravdu neváhejte: bit.ly/RWM_tickets. Od dubna se cena zvyšuje na 850 CZK! Za březen se již prodalo 1.350 vstupenek, téměř 50% z celkové počtu vstupenek!

Workshopy na Reebok WELLNESS MARATHONU 2015 jsou nedílnou součástí programu, na který se můžete těšit 7. června 2015 v O2 areně! Kromě největších hvězd na hlavní stage O2 arény, se připravte na workshopy ve dvou různých sálech, a to sál rádia Evropa 2 a sál časopisu DIETA. Zde Vám představí zajímavé novinky a nově nastupující trendy lektoři ze zahraničí i z tuzemska. Nezapomeňte, že lekce jsou bez možnosti rezervace. Pravidlo platí, kdo dřív přijde, ten si zacvičí. Kapacita sálu je 50 cvičících osob, jakmile bude naplněna, ochranka uzavře vstup.

WORKSHOP – sál rádio EVROPA 2

▪ Škola módy a stylu - Lenka Hejatková ▪ Weightbody Fitness – Michal Dlask ▪ F3 by Salsation – Alejandro Angulo ▪ Fit & Funky – Navanita & Khadro Sgambato ▪ Dynamic Yoga - Alena Vejříková
 

WORKSHOP - sál časopisu DIETA

▪ Fitness Koučing - Zuzana Steigerwaldová ▪ Zumba Burst - Javier Calderon Morales ▪ Fit-Box for ladies – Robert Rosenberg ▪ Javpel – Javier Cruz Mexico ▪ Insanity – Bela Grundmann
 
FB post3

Dnes Vám blíže představíme sál rádia EVROPA 2, kde se můžete těšit na následující workshopy:

Škola módy a stylu - Lenka Hejátková je zcela jedinečný kurz, na kterém se dozvíte, jak "být ve svém stylu", který harmonizuje s vaší osobností. Získáte informace, jak co nejlépe a nejefektivněji kombinovat barvy, styly, jak používat doplňky, jak být trendy, a jak si efektivně zorganizovat šatník a neutrácet mnoho. Protože móda je pomíjivá, váš styl je věčný.

Weightbody Fitness – Michal Dlask je lekce, na které každý prověří svoji svalovou vytrvalost a sílu. Jde o energickou lekci posilování s vlastní vahou, díky které zvýšíte svoji svalovou sílu a vytrvalost. Lekce je o to více netradiční, díky doprovodu jímž je rocková hudba.

Fit & Funky – Navanita & Khadro Sgambato je komplexní a návykové taneční cvičení ze Švýcarska, které spojuje aerobic warm-up, intenzivní choreografii a taneční pohyby. Různé hudební styly a pravidelně měnící se choreografie udržuje vzrušující a dobře vyváženou atmosféru na tomto workshopu.

F3 by Salsation – Alejandro Angulo je unikátní inovativní trénink spojující bojová umění, funkční a kardio trénink je zábavný a zároveň náročný způsob, jak zlepšit svou fyzickou kondici. Jedná se o progresivní trénink a připojit se může každý! Díky dynamičnosti si zlepšíte svou rovnováhu, sílu, koordinaci a kondici.

Dynamic Yoga - Alena Vejříková používá rytmické opakované pohyby připravující tělo na skutečné ticho. Funguje skvěle, protože je to dynamická tréninková metoda, založená přímo na povaze těla a jeho dynamického "vztahu" k mysli a vědomí.

▪ Kupujte vstupenky v síti Ticketportal! ▪ Sledujte novinky Reebok WELLNESS MARATHON 2015 na wellnessmarathon.cz! ▪ Sledujte nás na facebookové stránce a vyhrajte vstupenky zdarma!
 
Loga pruh
 
 

text: placená inzerce – 30. 03. 2015, 19.23:47

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist