Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Pozvánky

Představujeme oficiální afterparty Reebok WELLNESS MARATHON 2015!

(ENGLISH VERSION BELOW THE CZECH TEXT) Představujeme oficiální afterparty Reebok WELLNESS MARATHON 2015! Krásný den všem fanouškům Reebok WELLNESS M

 

Představujeme oficiální afterparty Reebok WELLNESS MARATHON 2015!

Krásný den všem fanouškům Reebok WELLNESS MARATHON 2015!

Máte již vstupenku na největší aerobic-fitness-dance party tohoto roku? Pokud ještě ne, tak už opravdu neváhejte, protože v dubnu nabízíme vstupenky za 850 Kč na bit.ly/RWM_tickets. Od května se cena zvyšuje na 950 CZK!

Afterparty patří neodmyslitelně k RWM. Nápad se zrodil v hlavě Venduly Kořínkové, která je organizátorkou akce, již před 4 lety. Afterparty je pokaždé vyvrcholením wellness marathonu a koná se za velké podpory OC Harfa přímo na střeše obchodního domu Harfa.

Nasajte tu správnou atmosféru z minulého ročníku bit.ly/AfterParty2014.

Harfa Profi Lada 003
 
Harfa - muj fotak 088

Nejen hvězdy z O2 Areny, ale i ostatní skvělí prezentéři vystoupí s krátkými ukázkami programu, které reprezentují. Letos budou moci účastníci vidět opět Beta Pereze /Zumba®/, Alejandra Angula /Salsation®/, Anetu Antošovou /Twerk®/, Dennise a Tinu Thomsen /Urbhanize®/, skvělé stepařské show taneční skupiny Caramelka, Eliera Ramose /Latino dance/, Javiera Calderone, dále pak Javiera Cruze s programem JAVPEL, Kangoo Jumps a Mihaelu Joachim, Navanitu & Khadro Sgambato (Fit&Funky®), finalistky Miss Aerobic&Dance, „European Beto team“ složený z předních evropských instruktorů zumby a děti s ukázkami zumby pro nejmenší.

Celým programem bude provázet moderátor Petr Vojnar. Před zahájením a v průběhu akce bude předcházet autogramiáda s hlavními hvězdami celého programu.

Sledujte novinky Reebok WELLNESS MARATHON 2015 na wellnessmarathon.cz! Sledujte nás na facebookové stránce a vyhrajte vstupenky zdarma! Kupujte vstupenky v síti Ticketportal!
 
Loga pruh
 
 

text: placená inzerce – 14. 04. 2015, 21.09:55

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist