Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Pozvánky

Představujeme další workshopy Reebok WELLNESS MARATHON 2015!

990x200px
 

Krásný den všem fanouškům Reebok WELLNESS MARATHON 2015!

Velikonoce jsou za námi a přinášíme Vám podrobnější informace o workshopech v sále časopisu DIETA. Nezapomeňte, že lekce jsou bez možnosti rezervace. Pravidlo platí, kdo dřív přijde, ten si zacvičí. Kapacita každého sálu je 50 osob, jakmile bude naplněna, ochranka uzavře vstup do workshopového sálu. Zároveň Vás upozorňujeme, že vstupenky již stojí 850 Kč v dubnu a v květnu jejich cena stoupne na 950 Kč!!

WORKSHOP – sál rádio EVROPA 2

▪ Škola módy a stylu – Lenka Hejatková ▪ Weightbody Fitness – Michal Dlask ▪ F3 by Salsation – Alejandro Angulo ▪ Fit & Funky – Navanita & Khadro Sgambato ▪ Dynamic Yoga – Alena Vejříková
 

WORKSHOP - sál časopisu DIETA

▪ Koučink – Z. Steigerwaldová & M. Patočková ▪ Zumba Burst – Javier Calderon Morales ▪ Fit-Box for ladies – Robert Rosenberg ▪ Javpel – Javier Cruz Mexico ▪ Insanity – Bela Grundmann
 
Screen Shot 2015-04-07 at 17.25.51
 
Screen Shot 2015-04-07 at 17.29.43

Dnes Vám blíže představíme sál časopisu DIETA, kde se můžete těšit na následující workshopy:

Koučink – Z. Steigerwaldová & M. Patočková. Koučink v praxi, přijďte a nechte se překvapit. Koučink Vám umožní přijít si na to, co je pro Vás důležité a jak toho dosáhnout. Najděte sami sebe. Je krásné mít nohy na zemi a hlavu v oblacích. Žijte přítomným okamžikem "Dancing in the moment". Těší se na Vás Zuzka a Markéta.

Zumba burst – Javier Calderon Morales je vysoce intervalový trénink s rychlým spalování kalorií. Burst program představuje velmi účinné cvičení posouvající Zumbu na jinou úroveň cvičení. Spalujte kalorie při tomto intervalovém tréninku a zvyšte svoji kondici na maximum!

Fit-Box for ladies – Robert Rosenberg je skupinové, zábavné a energeticky vysoce účinné cvičení na speciálně upravených boxovacích totemech, při kterém ve stejný okamžik si užijete hudbu, motivaci, kondici, zábavu a psychickou uvolněnost.

Javpel – Javier Cruz from Mexico je novinka v oblasti fitness, kde hlavní pomůckou je míč. JAVPEL spojil pohyby z basketbalu s pohyby koordinace odrazu míče a základní kroky aerobiku spolu s tanečními kroky a choreografií z funkčního tréninku.

Insanity – Bela Grundmann princip spočívá v tom, že se při cvičení budete snažit dosáhnout až za hranici Vašich sil. Celý program stojí na maximálním intervalovém tréninku, nehraje se tu tak na klasický intervalový trénink, kdy cvičíte kratší dobu naplno a delší dobu odpočíváte, Insanity je obrácený intervalový trénink využívající maximální tepové frekvence. Cvičíte v extrémním vypětí delší dobu, tady asi 3 – 4 minuty a poté kratší dobu, cca 30 sekund odpočíváte.

▪ Kupujte vstupenky v síti Ticketportal! ▪ Sledujte novinky Reebok WELLNESS MARATHON 2015 na wellnessmarathon.cz! ▪ Sledujte nás na facebookové stránce a vyhrajte vstupenky zdarma!
 
Loga pruh
 

text: placená inzerce – 07. 04. 2015, 22.41:43

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist