Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Pozvánky

Pozvánka na kurz Instruktor závěsných systémů a funkčního tréninku

Při jednodenním kurzu se seznámíte se závěsným systémem, jeho přednostmi a možnostmi použití při skupinovém cvičení. Dále se také dozvíte zákonitosti a principy funkčního tréninku a jeho uplatnění při studiových lekcích. Každý účastník obdrží DIPLOM.

Pozvánka na kurz Instruktor závěsných systémů a funkčního tréninku

Náplň kurzu:

Teorie (úvod do anatomie a fyziologie člověka, základy sportovního tréninku, vedení lekce a komunikace s klienty), Závěsné systémy (technika, základy metodiky cvičení na závěsných systémech), Funkční trénink (zásady a principy F.T., cvičení s vlastní vahou těla, využití tradičních i netradičních pomůcek, zařazení F.T. do studiových lekcí), Freestyler (technika cvičení na F.S., tvorba a složení lekce, choreografie), Kruhový trénink (zásady a principy KT, cvičení s vlastní vahou, využití tradičních i netradičních pomůcek).

Co Vám kurz přinese?

Získáte poznatky o metodice vedení lekce a správné technice cvičení s jednotlivými pomůckami. Naučíte se tvořit vlastní cvičební jednotky a správnou techniku cviků. Získáte zásobník cviků. Naučíte se komunikovat s klienty. Naučíte se tvořit choreografie svých lekcí. Získáte základní znalosti o anatomii, fyziologii a sportovním tréninku.

DATUM KURZU: 13.11.2016
DÉLKA KURZU: 8 HODIN
CENA: 1890 KČ

Více informací a přihláška na kurz zde

 

 

29. 09. 2016, 19.07:49

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist