Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Pozvánky

Pozvánka: Glass Art Festival 2012

Pokračování úspěšného projektu na podporu tradiční produkce skla, bižuterie a skleněných komponentů Glass Art Festival s podtitulem „Rozsviťte Česko“ se uskuteční v několika českých městech v září.

Součástí putovní expozice originálních a luxusních svítidelje i „pocitová výstava“ zobrazující genezi vzniku svítidla jako uměleckého díla od návrhu, výrobu až po prezentaci hotového produktu. Na programu jsou dále zajímavá hudební vystoupení a zábavní programy pro všechny generace. Současně bude na všech místech probíhat veřejná sbírka a prodej náramků ze skleněných korálků na podporu nadačního fondu FEMINA.

V Praze budou mít návštěvníci možnost konzultace v oblasti léčby a prevence rakoviny prsu s předními českými odborníky MUDr. Miroslava Skovajsovou, PhD., předsedkyni Asociace mamodiagnostiků ČR (www.mamo.cz), primářku BREAST UNIT PRAGUE, specializovaného pracoviště na diagnostiku a léčbu onemocnění prsu (www.buprague.cz) a profesora MUDr. Jan Daneše, CSc., Místopředsedu Komise pro screening nádorů prsu MZ ČR, přednostu Radiodiagnostické kliniky 1. LF UK a VFN v Praze, vedoucího Mamodiagnostického centra v Berouně (www.mamocentrum.eu).

Pozvánka: Glass Art Festival 2012

„Úspěch loňského prvního ročníku Glass Art Festivalu v Praze, který shlédlo více než 20 tisíc návštěvníků, nám dovolil nejen jeho pokračování, ale také odstartování tradice zacílené na podporu tradiční české sklářské výroby ana podporu mladých talentů a studentů uměleckých oborů. Celý tento produkt souvisí s marketingovou koncepcí CzechTourismu zaměřenou nejen na tradiční cestovní ruch, ale především na zážitek a s ním spojené aktivity“, říká Rostislav Vondruška, generální ředitel agentury CzechTourism, který zároveň převzal záštitu nad projektem.

„Doprovodný program festivalu budou tvořit zajímavé workshopy pro veřejnost či prodejní výstavy českých výrobců korálků a skleněných komponentů,“ vyjmenovává aktivity módní návrhářka a designérka Jana Berg, která se podporou tradičních českých řemesel zabývá již řadu let a stala se supervizorkou projektu i v tomto ročníku. „Součástí celého programu budou také aktivity zaměřené na podporu nadačního fondu FEMINA, který vznikl s cílem poskytnout všestrannou pomoc ženám, které onemocněly rakovinou prsu, a podpořit je při jejich úsilí o plnohodnotný návrat do života,“ doplňuje Jana Berg.

Trasa Glass art festivalu na www.glassartfestival.cz

 

28. 08. 2012, 23.23:00

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist