Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Pozvánky

Pozvánka: FISAF FITNESS AND DANCE CONVENTION

Český svaz aerobiku – FISAF.CZ pravidelně 2x ročně organizuje jednodenní akce pro širokou veřejnost, tzv. FITNESS CONVENTION. Všichni milovníci aerobiku, fitness, tance a Body and Mind bez ohledu na zkušenosti si na nich zacvičí nebo zatančí s předními českými instruktory včetně zahraničních hostů. Celý den probíhá program v několika různých halách a účastníci si volně vybírají z programu lekcí.

Na podzim 2009 se Český svaz aerobiku – FISAF.CZ rozhodl postoupit o krok dál. Ve sportovním areálu CLUB HOTELU PRŮHONICE se bude tentokrát ve 2 dnech konat největší akce tohoto druhu v historii ČSAE – FISAF FITNESS AND DANCE CONVENTION (FFDC). 

Ve více než 25 lekcích tanečního aerobiku, step aerobiku, posilování, lekcí Body and Mind a tentokrát i lekcí tance se představí 15 předních českých instruktorů, tanečníků a choreografů (Lukáš Kolek, Michal Šubr, Vladimír Valouch, Vašek Krejčík, Roman Ondrášek, Lenka Velínská, Zuzana Švíková, Linda Fernandez, Andrea Janigová a Yana Fisher, Katka Bímanová, Pavla Rožumberská, Jakub Šamberger, Sabina Škodová a Martina Pirná). Navíc pozvání do České republiky přijali špičkoví zahraniční prezentéři, kteří se ve velké většině případů u nás představí poprvé. Světoví prezentéři Tony Stone, Mister Byron, Johan Jansson, Jonatan Canada a Jessica Exposito představí své lekce, které sklízí úspěchy po celém světě.

V rámci FFDC proběhne také 5 specializovaných workshopů. 5ti hodinový Hip Hop workshop s Tony Stonem a 4 tříhodinové workshopy Body and Mind. Tato školení určená pro odbornou veřejnost z řad cvičitelů jsou tématicky zaměřená na trénink s novými balančními podložkami Balance Pads a tzv. Stability Balls se skvělou prezentérkou z Malajsie Irene Lee, která se v Čechách s velkým úspěchem představila na jaře 2009. Z českých instruktorů si workshop připravují Hanka Hofrichtrová – jedna z největších českých odborníků na Pilates – a dále Andrea Smékalová s Vinyása jógou. 

Na FFDC je možné se registrovat již nyní! Navíc prvních 500 přihlášených účastníků získává tričko od partnera akce NIKE a pro všechny účastníky FFDC bude zajištěn pitný režim AQUILA.

2 dny za 1299,- Kč, 
workshop s Tony Stonem stojí 799,- Kč
workshopy Body and Mind 399,- Kč.

FISAF FITNESS AND DANCE CONVENTION je určené pro úplně všechny, kteří rádi cvičí a tančí. Je to opravdu jedinečná příležitost zacvičit si na jednom místě se skvělým teamem instruktorů, tanečníků a choreografů. Proto neváhejte a přihlaste se co nejdříve na vzdelavani@csae.cz. Více informací také na havrdovaj@seznam.cz.

 

 

09. 06. 2009, 12.23:53

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist