Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Pozvánky

Pozvánka: BEAUTY ART SHOW aneb UMĚT BÝT S KRÁSOU...

Ve spolupráci se Správou státního zámku Sychrov pořádá PEI o.s. dne 25. 10. 2008  neobvyklou retrospektivní módní přehlídku. Tato nezvyklá akce proběhne v zámecké galerii pohádkového zámku Sychrov, jehož minulost je spojena s šlechtickým rodem Rohanů, příbuzných francouzského krále.

Pořad komentují:  Jolana Voldánová a Ing. Petr Císařovskýfoto: archiv organizátora
Počet přehlídek: 2 x (v 15.00 pro veřejnost; v 18.30 pro zvané hosty)
Počet hostů: 120 – 130 osob
www stránky projektu : www.beautyartshow.com

Již od pradávné historie byl oděv vyjádřením osobnosti člověka a  prostředkem, který zdůraznil krásu těla i obličeje. Oděv se neustále vyvíjí, přizpůsobuje se době a myšlení současníků,  stále však  zůstává prostředkem pro zdůraznění osobnosti. Že to tak je, bude a bylo, to vám chceme ukázat naší akcí.

Program
1. část show - přehlídka Móda budoucnosti - Módní avantgarda v pojetí studentů Technické univerzity v Liberci. Modely předvedou sami návrháři...
2. část show - přehlídka Současná móda - choreografie Josef  Hrazdíra,  modelky a modelové z agentury České modelky. Kolekce luxusního spodního prádla – butik Luna Praha, svatební a plesové šaty – Nela Praha,  stylové oblečení z Butiku 50. léta., butik Evergreen - biomóda, J.A.M. Couture, butik Sebastián - móda mladých,  a další...
3. část show - přehlídka Móda minulosti.
V retrospektivě uvidíme módu od roku 1955 do doby baroka. Modelky jsou oblečeny do originálních šatů i prádla a replik dobových kostýmů.
Aby byla dodržena historická věrnost, šaty předvedou dívky, jenž odpovídají ideálu krásy dané doby.

Závěr akce bude patřit dražbě  fotografie paní Jolany Voldánové ve prospěch Dětského domova v Mladé Boleslavi.  Výtěžek převezme ředitel školy a dětského domova  PaeDr.  František Kovář. Po skončení 2. přehlídkového programu následuje noční romantická prohlídka zámku.

foto: archiv organizátoraNa přípravě celé akce se podílejí :

Sdružení PEI o.s. - ředitel Michal Zachar; mezinárodní sdružení profesionálů, podílející se na  projektech různého charakteru: Make up Academy (vzdělávání); Image Audit (firemní image); 1A team (přehlídky, modeling a event akce ). 
České modelky - největší porfolio tváří v celé ČR. Za ČM - Radka Kuželová - organizace, Josef Hrazdíra – choreografie.
FOTOSTYL - Jana Staňková  (fotografka, členka PEI), Mladá Boleslav - autorka fotografie pro charitativní akci na této přehlídce. 
Hlavním iniciátorem a duší přehlídky je paní HanaVignerová (návrhářka; členka PEI) - specialista na historické odívání a přehlídky dobových kostýmů.
Historickým kostýmem se začala zabývat na zámku v Mnichově Hradišti.  Za to, že u "hadrové historie" vytrvala,  vděčí své dobré víle - PhDr. Ludmile Kybalové. Její přehlídky proběhly např. v Praze na Jánském vršku, v Automuzeu Škoda v Mladé Boleslavi a v galerii zámku Sychrov.

Poděkování za pomoc patří PhDr. Miloši Kadlecovi, řediteli Libereckého územního pracoviště Národně památkového ústavu a kolektivu pracovníků státního zámku Sychrov.

Partneři akce: krom výše jmenovaných ještě mezi sponzory akce patří: 
Generální partner: Bratři Zátkové a.s.
Hlavní partner : LAURA CZ s.r.o. 
Partneři akce:
http://www.bonte-catering.cz/
http://www.creative-solutions.cz/
www.bryle-domu.cz – internetový obchod s dioptrickými brýlemi

V duchu motta "Je dobré, aby krása těla byla spojena s krásou ducha a schopností pomoci druhým" je Aerobic.cz mediálním partnerem této výjimečné akce.

 

04. 10. 2008, 17.52:52

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist