Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Pozvánky

Powerjóga turné s Václavem Krejčíkem

Zkuste se v dnešní uspěchané době na chvíli zastavit a udělat si čas na uvolnění těla a mysli. Ideální příležitostí může být devátý ročník Powerjógy turné s Václavem Krejčíkem, které právě odstartovalo v celé ČR a rovněž na Slovensku. Čeká na vás dvouhodinový, nebo čtyřhodinový blok vinyasa flow powerjógy a wellness jógy a můžete okusit krásu uvolnění a relaxace. 

„Kromě cvičení powerjógy a wellness jógy se účastníci seznámí s dalšími tajemstvími jógy. Diskuse zaměřená na zdravý způsob stravování, principy uvolnění a meditace propojují celý koncept turné zaměřeného na zdravý životní styl a powerjógu,“ upřesňuje autor projektu a lektor v jedné osobě Václav Krejčík.

Powerjóga turné s Václavem Krejčíkem letos odstartovalo ve Vsetíně a v Praze. Těmito úvodními městy začala velká prezentace zdravého životního stylu a powerjógy po celé České a Slovenské republice. Více informací a přihlášky na www.jogadnes.cz.

Každé ráno, když v brzkých ranních hodinách vyjíždím z domu, abych se například za tři až čtyři hodiny postavil na pódium ve vašem městě, si říkám, kam zase jedu a jak bych spal. Pak přijde okamžik, když už stojím na pódiu a začínám program. Mé ranní stavy se hned vytrácejí a cítím se jako doma. Mám radost z toho, že mohu předávat své nadšení pro powerjógu, a když vidím, že powerjóga dělá lidem dobře, o to víc mě to těší a hřeje. Každé takovéto setkání je pro mě důležité, protože si velice cením lidí, kteří se umějí zastavit a věnují čas sami sobě!“ prozradil své takřka rituální stavy Václav Krejčík.

V rámci programu mohou účastníci navíc vyhrát v tombole zajímavé ceny, jako například kosmetické balíčky Mary Kay, eko lahve SIGG, dárkové poukazy na vzdělávací programy Body Mind Spirit Academy, atd. Navíc každý z účastníků při vstupu získá svačinku v podobě balíčeku celozrnných sušenek Ego Cereál. 

Václav Krejčík

Václav Krejčík, mistr republiky ve sportovním aerobiku 1993, je úspěšným propagátorem zdravého životního stylu a zakladatel Power Yogy Akademie. Powerjóga se v českém fitness objevila v roce 2002. Je to cvičební systém určený pro nejširší veřejnost, která chce cvičit, formovat svoji postavu a relaxovat aktivním způsobem. V současné době je powerjóga rozšířena v celé České republice. Lidé mohou cvičit ve sportovních centrech, ale i doma s DVD a knihami.

 

01. 05. 2011, 20.19:51

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist