Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Pozvánky

Pobavte se s přáteli a podpořte nadaci Costa Foundation

Zastavte se 27. dubna od 13:00-19:00 ve Freestyle Parku Modřany, kde si budete moci v novém moderním areálu zahrát s přáteli plážový volejbal, pétanque, zabruslit na inlinech, vyzkoušet cyklostezky či golfové hřiště. Jedná se o jedinečnou akci, příjemný piknik ve společnosti CostaCoffee. Na lahodnou kávu plné chuti nemusíte chodit jen do kavárny! Dalším bonusem je cena ledových nápojů, a to symbolických 20 korun!

Výtěžek z akce půjde na organizaci nadace Costa Foundation, která zlepšuje sociální a ekonomické podmínky v komunitách pěstitelů kávy v zemích jako Kolumbie, Kostarika, Vietnam, Etiopie apod. Jejím hlavním cílem je zajišťovat vzdělání dětem pěstitelů kávy.

Nadace CostaFoundation byla založena v roce 2006. Motivem byla snaha odvděčit se farmářům na kávových plantážích i jinak než penězi, a to poskytnutím vzdělání dětem plantážníků, protože vzdělání je prevencí chudoby. Za sedm let fungování se vybralo 2,5 miliónů liber, za něž se postavily a vybavily školy veškerými pomůckami včetně knihoven, dětských hřišť apod. Své místo ve školní lavici nalezlo a na vzdělání dosáhlo 17 553 děti.

Pobavte se s přáteli a podpořte nadaci Costa Foundation

 

24. 04. 2014, 21.43:16

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist