Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Pozvánky

Oriflame Powerjóga pro všechny

Cvičební turné Powerjóga pro všechny 2010 se blíží do své podzimní části. Začalo na jaře 2010 a proběhlo v šesti městech za velké účasti cvičících. Na podzim se turné rozeběhne opět v plné síle po celé republice a nově i na Slovensku.  Přijďte si zacvičit a zúčastnit se celorepublikové soutěže o zájezd se cvičením na řecký ostrov Kypr od CK CAPRO, horkovzdušnou troubu značky Whirlpool, ceny NIKE, Oriflame a Power Yoga Akademie. Slosování proběhne po závěrečné zastávce turné v Liberci. Powerjógu, hathajógu a relaxaci v podání Vaška Krejčíka můžete zažít v těchto městech:

SLOVENSKO  - 20.9. Košice, 21.9. Poprad, 22.9. Bánská Bystrica, 23.9. Nitra, 24.9. Piešťany, 25.9. Bratislava (večer).
ČESKO - 25.9. Rožnov pod Radhoštěm, 20.11. Brno, 21.11. Zlín, 28.11. Liberec, 4.12.  Prachatice

Tip na akci: 18.9. Olomouc – speciální akce Nadace rakovina věc veřejná (Zacvičte proti rakovině s Vaškem Krejčíkem a Olgou Šípkovou a hostem Vláďou Valouchem). Výtěžek z akce Zacvičte proti rakovině jde na výzkum rakoviny Nadace Rakovina věc veřejná. Více info na www.vecverejna.cz

Informace k turné Oriflame Powerjóga pro všechny

Power Yoga Akademie Vás zve na nové sebepoznávací turné cvičení jógy. Jóga má mnoho podob. Od klidných stylů provádění ásan až k dynamickým způsobům cvičení jednotlivých pozic v systémech. Existuje mnoho různých stylů jógy, každému vyhovuje něco jiného a tak má možnost si vybrat právě to, co ho zajímá, uspokojuje a naplňuje.

Nové turné Václava Krejčíka, nazvané Powerjóga pro všechny, nabízí seznámení se s oběma póly a přístupy k praktikování jógy. Jak klidná a jemná hathajóga, tak dynamická powerjóga s přívlastkem vinyasa jsou hlavní náplní nového cvičebního turné. Pohyb není hlavní podstatou jógy. Důležitá je práce s myslí a řízená aktivita s cílem zklidnění, zastavení změn, které v mysli každým okamžikem nastávají. Proto na závěr celého programu okusíte pránájámu (řízení toku energie a dechu v těle), relaxaci s krátkou meditací.

Oriflame Powerjóga pro všechny

Vašek Krejčík dodává: „Nechci nikoho přesvědčovat, že právě ten a ten styl jógy je ten pravý a jedině možný. Naopak, jóga skýtá neuvěřitelný prostor pro každého z nás a je jen na nás, jakým způsobem se k jejímu praktikování postavíme. Vhodnější než soudit, že něco je špatné, je lepší zabývat se tím, co v danou chvíli vyhovuje mně samotnému. Proto se nenechte nikým svazovat, ani sami sebou a přijďte si odpočinout, zacvičit si a třeba poznat v sobě něco víc, než jen to, že naše tělo má svaly, které pravidelným cvičením protahujeme a posilujeme! Ať je celý můj nový program pro Vás inspirací a radostí“!

Každý z účastníků přispívá 10 Kč z ceny vstupného na výzkum rakoviny pro Nadaci Rakovina věc veřejná!
V každém městě probíhá po skončení programu tombola o ceny partnerů. Na závěr celého turné budou vylosováni účastníci ze všech zastávek turné Powerjóga pro všechny 2010, kteří získají hodnotné ceny (zájezd, horkovzdušné trouby, oblečení, kosmetiku, pomůcky na cvičení jógy). Souběžně s cvičebním turné bude probíhat na
www.jogadnes.cz a www.powerjoga.tv celorepubliková soutěž o nejpůsobivější fotografii na téma „jóga“. Vítěz bude vyhodnocen na konci listopadu a vyhraje cvičební zájezd na Kypr.

 

14. 08. 2010, 10.49:41

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist