Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Pozvánky

ORIFLAME JÓGA - DANCE KONGRES

Power Yoga Akademie vás zve na pravidelný kongres jógy, které se uskuteční v sobotu 6. března 2010 v Energy Studiu Václav Krejčík. Tento kongres je určený pro všechny, koho zajímá klid, pohoda a radost, kterou rozpoutávají různé styly jógy a relaxační techniky. Ashtanga jóga, jivamukti jóga, hathajóga, powerjóga, výživa z pohledu jógy, sebepoznávání v meditaci - to jsou specializované workshopy, které můžete navštívit v Energy Studiu na Praze 2.

Lektoři jako Vašek Krejčík, Katka Bílková, Dana Beierová, Martina Procházková, Katka Nováková vás budou inspirovat v různých stylech jógy. Letos poprvé jsme pro ty, které láká spojení ladného pohybu a rytmu, připravili speciální část „dance“. Lekce PortDeBras a Power stretch s Lukášem Kolkem, Yoga Rhytms s Katarínou Mikulandovou a v neposlední řadě powerjóga s Láďou Pokorným nabízejí lahodný požitek z rytmu, ladného pohybu a dechu.

Jelikož je omezený počet míst, doporučujeme všem zajistit si vstup předem. Informace a kontakty v kalendáři akcí. V obou Energy Studiích si každý vybírá z celkové nabídky 4 workshopy. Předprodej vstupenek na recepci studií, nebo na mailu: antispam.

Vašek Krejčík

 

11. 01. 2010, 21.50:56

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist