Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Pozvánky

Olga Šípková bude opět cvičit v Ondřejově

O Sportovně kulturním centru v Ondřejově vědí nejen Ondřejováci, ale i obyvatelé blízkého okolí všech věkových kategorií. Na nedělní sportovní akce, které pořádáme minimálně jednou do měsíce přijíždějí i cvičenky z Prahy, Kouřimi a vzdálenějších obcí a měst. Proč právě do Ondřejova. Již v době úplných začátku našeho centra, v únoru roku 2006, jsme se rozhodli, zvát na víkend opravdové lektorské špičky ze světa aerobiku, fitness a wellness. Jsme moc rádi, že se k nám takové osobnosti, jakými jsou Olga Šípková, první naše mistryně světa ve sportovním aerobiku, vynikající instruktorka, lektorka i televizní moderátorka nebo Katka Bímanová, vedoucí pedagožka vzdělávacího programu Českého svazu aerobiku nebo Michal Šubr, miláček velkých republikových kongresů a další, vracejí. V Ondřejově je totiž prima atmosféra, nikdo se nepředvádí, cvičenky jsou moc šikovné a vyrovnají se těm z tzv. velkých akcí a máme krásnou tělocvičnu. 

Zveme Vás na neděli 11. listopadu, kdy od 9,00 hod začíná první hodinová lekce aerobiku pro radost s Olgou Šípkovou a v 10,15 druhá. Prezentovat se můžete od 8,30 hod. Určitě si místo rezervujte a zaplaťte předem, kapacita tělocvičny je omezena (cca 50 cvičícími) (
www.obecondrejov.cz/skcentrum) nebo telefonicky 777 668 212, 775 564 064.

25. listopadu jsme pro Vás připravili další akci se stejnou strukturou programu a s aktuálním podtextem současnosti „Aby Vás záda nebolela“, na které Vám Dr. Jaroslava Otáhalová ukáže, jak pomocí rehabilitačního cvičení i oblíbeného Pilates udržovat svá záda v pořádku.  Těšíme se na všechny pravidelné účastníky a hlavně na Vás, které naše povídání a pozvání inspirovalo k aktivnímu nedělnímu listopadovému dopoledni.

 

text: Ing. Bohumila Řešátková, manažerka a parta SKC v Ondřejově – 01. 11. 2007, 23.33:15

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist