Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Pozvánky

Oblíbený moderátor MARTIN SEVERA lektorem Schwinn Cycling na Corny Linea WELLNESS MARATHON V O2 Aréně!

Martin Severa sportujeCorny Linea WELLNESS MARATHON 2010 Festival zdravého a aktivního životního stylu wellness... Neděle 6. června, od 9 hod., O2 Aréna, Praha 9 „WELLNESS je o fyzické a duševní pohodě, dobrém pocitu z aktivně prožitého dne,“ říká pořadatel oblíbené akce Michael Zima, prezident Wellness Club.

Na téma pohyb, wellness a WELLNESS MARATHON jsme vyzpovídali Schwinn Cycling instruktora a známého moderátora Martina Severu, který bude letos na Schwinn Cycling Convention, jenž bude jako každý rok součástí WELLNESS MARATHON v O2 Aréně, lektorovat poprvé…
 
Martine, co Vy a pohyb, Vy a WELLNESS MARATHON?
Když se řekne WELLNESS MARATHON, představím si pohyb všeho druhu s aerobním režimem. Ještě nikdy jsem na něm nebyl, tak se o to více na něj těším! Ale takovou činnost vlastně dělám celý život – tedy vlastně poté, co jsem ve svých 33 letech skončil s atletikou. Mými disciplinami byl skok daleký, běh na 100 metrů a 110 metrů překážek, takže vytrvalost, na rozdíl od výbušnosti, ve vínku nemám, o to víc si užívám už mnoho let jízdy na kole. No, a těším se na vše osvobozující pocit volné mysli a svobody, který u mě nastává vždy, když mozek zapomene na starosti a soustředí se jen na aktuální stav těla při stejnoměrné dlouhé zátěži, k čemuž dochází například při Schwinn Cyclingu. A to je vlastně pro mne i způsob meditace: myšlenky přicházejí samy od sebe, najednou mi dojde, jaké jsou příčiny mé rozmrzelosti, proč se mi něco nepovedlo a co bych měl udělat lépe. No, a pak ta sprcha spolu s endorfíny :)

Martin Severa sportujeJak na Vás, WELLNESS MARATHON jako akce působí a na co se na něm nejvíce těšíte?
Jdu letos poprvé a těším se! Jsem zvědavý, ale dobře vím, že akce WELLNESS CLUB jsou vždy profesionálně připravené, prostě MIKI (přezdívka pořadatele), neponechává nic náhodě ...

Proč by podle Vás měla veřejnost na WELLNESS MARATHON přijít?
Přijďte, protože tento způsob trávení volného času je mnohem lepší než bloumání s nákupním košíkem v supermarketech. Ale to říkám jen těm, kteří na to ještě nepřišli.

Co si pro letošní ročník připravujete na Vaši lekci Schwinn Cyclingu, na co se od Vás může veřejnost těšit?
Miluju kopce, takže tvrdá muzika a stoupání na Mont Ventoux, což je dvoutisícová hora v jižní Francii. Převýšení 1574 metrů, délka 23 km. Tak si ten sklon svahu spočítejte a těšte se. Jako milovník a znalec vín, doporučuji na moji hodinu mít v láhvy místo vody vaše oblíbené víno a to potom bude jízda :)

Přijďte se v neděli 6. června do O2 Arény odreagovat od svých každodenních starostí, udělat něco pro své zdraví a lepší kondici! Vstupenky za 495 Kč zakoupíte na všech prodejních místech Sazka a.s., nebo na webovém portálu www.sazkaticket.cz Přijďte na Corny Linea WELLNESS MARATHON.


PROGRAM AKCE naleznete zde.

Generální partner: CORNY Linea, hlavní partneři: NIVEA, LISTERINE, ORBIT, FACE Academy

Placená inzerce

 

text: Wellness Club, foto: archiv autora – 26. 04. 2010, 08.57:15

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist