Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Pozvánky

Nové turné powerjógy s Vaškem Krejčíkem již v lednu 2009!

Oriflame „I love poweryoga“ - to je nové cvičební turné Vaška Krejčíka, v jehož rámci bude v průběhu roku 2009 prezentovat powerjógu a různé další styly jógu pro širokou veřejnost. Jeho nové DVD Powerjóga energy flow vypovídá o posunu směrem k tématům: probouzení energie v těle, uvolnění mysli a tanec v pozicích. Tanec je chápán jako vír energie, který pohybuje tělem v mandalách, do kterých Vašek Krejčík vložil jednotlivé bloky powerjógy.

Powerjóga v jeho podání tak získává nový rozměr. Je náročná a ladná, je statická, a přesto v ní najdete naprosté uvolnění a plynutí. Powerjóga je zkrátka jeho láskou. Když člověk věnuje svou energii a cit do toho, co dělá, je pro ostatní radost být u toho! Přijďte prožít s Vaškem Krejčíkem téměř tři hodiny čisté radosti ze cvičení! 

A co Vašek Krejčík nabízí v letošním pokračování?
"Vždy, když se během turné vracím z nějakého města, cítím se fyzicky unavený, ale nabitý energií. Lidé jsou otevřenější a pokročilejší, než v době, kdy jsem s powerjógou začínal. Vidím, že mají ze cvičení radost, a že je těší. To je důvod, proč jedu na nové turné. V poslední době jsem se nechal inspirovat mandalami, tancem a přirozeným uvolněním. To bych rád představil ve své nové lekci Energy flow. Než se k ní vydáme, zacvičíme si lekci powerjógy, hathajógy či vinyasajógy. Na závěr proběhne příjemná a zasloužená relaxace a krátká meditace.

Jelikož mé turné podporují již delší dobu stejní partneři (Oriflame, Nintendo, Wii Fit, Survival, Nike, Tesco, časopis Fitstyl a noviny o životním stylu Get in Balance), mohou se účastníci těšit na mnoho dárků. Na každého se dostane. Budu rád, když se setkáme ve Vašem městě, společně si zacvičíme, popovídáme a strávíme dopoledne v klidu a pohodě!"

Aerobic.cz je mediálním partnerem akce

TERMÍNY JSOU V KALENDÁŘI AKCÍ

Z archivu:
Fotogalerie: ORIFLAME Powerjóga Get In Balance turné 2008 v Ostravě

 

text: Kateřina Bílková, manažerka Power Yoga Akademie – 06. 12. 2008, 21.09:15

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist