Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Pozvánky

Nové trendy ve fitness na BEST OF FACE 2011

Zajímáte se o aerobic a fitness? Pak vás jistě zaujme mezinárodní kongres aerobic & fitness BEST OF FACE 2011. Akce proběhne v sobotu 30. 4. 2011 v prostorách Club hotelu Praha – Průhonice. Zahraniční a čeští prezentéři představí ve 32 lekcích nové trendy a své inspirativní nápady. Těšit se můžete na různé disciplíny jako je aerobic, dance, step, Bosu®, Flowin®, Pilates®, spinning, funkční trénink, Port De Bras®, joga a mnohem více.

Z mezinárodních lektorů se představí Julio Papi ze Španělska s lekcemi Fitness Yoga Stretch & Strenght, Step Made in Papi, nebo svým autorským programem Port De Bras®. S Gil Lopesem z Brazílie si můžete zacvičit na lekcích Hi-Lopes Aerobic nebo Step Creative, Ital Luciano Mottola bude mít lekci Hi-lo Dance Italien Style a Step for Everyone a Francouz Morgan Moreau se předvede během Hi-lo Eiffel Aerobics nebo Step France Choreograpfy. Nebude chybět pilates v podání Katie Vasilenko z Ruska v její lekci Pilates Fitness Fusion. Katia bude také lekci Stepu. Antonella Costantino z Itálie se specializuje na posilovací formy a bude mít na kongresu 2 lekce – ABS and Core Overflows Extreme a funkční trénink Pump and Body Bar. A Rusko bude zastoupeno ještě jednou, a to Annou Glushkovou a její Dynamic Hatha Yogou.

Z českých prezentérů se můžete těšit na Lukáše Kolka, Romana Ondráška, Lenku Velínskou, Zuzku Švíkovou, Daniela Müllera, Ivanu Brádkovou, Martina Holíka, Soňu Blažkovou, Zbyňka Petra, Kláru Buzkovou, Petru Havelkovou, Tomáše Krmíčka nebo Danielu Štekrovou.

Kongres je úžasnou inspirací nejen pro lektory aerobic & fitness. Zacvičit si můžou přijít i všichni sportovní fandové, které zajímají nové trendy ve světovém fitness nebo si jen chtějí dát do těla se skvělými lektory FACE CZECH.

V neděli 1. 5. proběhnou navíc 4 workshopy pro ty, kteří chtějí nasát ještě více znalostí a motivace od Lukáše Kolka, Gila Lopese, Antonelly Costantino nebo Julia Papi.

Podrobnosti a přihlášky naleznete na www.faceczech.cz.

 

O FACE CZECH:

Školící instituce FACE CZECH ACADEMY je organizace pro vzdělávání v oblasti aerobiku a fitness, dříve známá pod mezinárodní značkou IFAA. FACE CZECH ACADEMY ročně proškolí 8.000 lektorů aerobiku a trenérů fitness a již 15 let je leaderem na poli sportovního vzdělávání v ČR a na Slovensku. FACE je pořadatelem významných akcí pro více než 5.000 osob ročně – pořádá mezinárodní kongresy aerobiku a body & mind, celorepublikové tour, spolupořádá Wellness Maraton v O2 Areně.
FACE CZECH ACADEMY drží akreditaci Ministerstva školtví, mládeže a tělovýchovy ČR (MŠMT) a celý vzdělávací program je rovněž garantovaný dvěma evropskými organizacemi IFAA a EFA. Díky tomu je vzdělání od FACE CZECH je platné a uznávané po celé Evropě.
 
Pod FACE CZECH patří také sportovně-zdravotní centrum FACE CZECH FITNESS se sídlem na Praze 5, které je „výkladní skříní“ nejlepších trenérů a inovativních postupů v oblasti fitness a skupinových lekcí. Jako jediné fitness nabízí unikátní kombinaci sportovního klubu s nabídkou fyzioterapeutických služeb.

 

03. 04. 2011, 22.42:24

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist