Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Pozvánky

Neděle pro Vaše srdce

CK CAPRO a www.aerobic.cz Vás srdečně zvou na sportovní den (25. listopadu), jehož výtěžek bude věnován na podporu projektů občanského sdružení Dlouhá cesta. Jeho posláním je pomoc rodičům, kteří se vyrovnávají se ztrátou dítěte.

Jsou jich desítky, stovky, tisíce. Maminky a tatínkové, kterým odešlo dítě z tohoto světa dříve, než stačilo dospět a zestárnout. Někdy nečekaně a rychle, jako rána z čistého nebe, někdy pomalu a pozvolna, po zoufalém boji s těžkou nemocí. Vždy však s nesmírnou bolestí a smutkem těch nejbližších.Občanské sdružení Dlouhá cesta vzniklo v roce 2005 z iniciativy rodičů, které chvíle spojené s odchodem dítěte prožívali společně.

Posláním nadace je pomoci zvládnout stres a zármutek tak, aby nezpůsobil další nešťastné události jako jsou nemoci, úrazy, rozvody, problémy v zaměstnání a v komunikaci s nejbližším okolím. Patronkou nadace je paní Olga Sommerová, která se se sdružením seznámila při natáčení filmu o rodičích, kteří se vyrovnávají se ztrátou dítěteJejí pomoc a podpora je pro všechny velkou motivací v další práci.

Program

5 hodin cvičení (poweryoga, dance aerobik, P-class, bodystyling) se špičkovými lektory
doprovodný program
vystoupení sportovních týmů
vystoupení Miss Orient
bohatá tombola

Účast přislíbili: Vašek Krejčík, Lukáš Kolek, Petra Jandová, Katka Bímanová a Michal Šubr. Děkujeme.

Více informací v kalendáři akcí a na stránkách CK CAPRO.

 

text: MM/CK CAPRO/Dlouhá cesta – 20. 10. 2007, 18.53:23

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist