Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Pozvánky

Návrat skvělé lektorky Jitky Perutkové na Corny Linea WELLNESS MARATHON V O2 Aréně!

Corny Linea WELLNESS MARATHON 2010
Festival zdravého a aktivního životního stylu wellness...
Neděle 6. června, od 9 hod., O2 Aréna, Praha 9

„WELLNESS je o fyzické a duševní pohodě, dobrém pocitu z aktivně prožitého dne,“ říká pořadatel oblíbené akce Michael Zima, prezident Wellness Club.

Jitka Perutková se na WELLNESS MARATHON organizačně podílí již řadu let, ale letos se představí na pódiu také jako lektorka jógy, která k wellness neodmyslitelně patří. JITKO, jak na tebe WELLNESS MARATHON jako akce působí a na co se na něm nejvíce těšíš?

WELLNESS MARATHON ve mně vzbuzuje představu dne nabitého pohybem, pozitivními emocemi, endorfiny, aktivitami a informacemi prospěšnými pro naše tělo a naši mysl. Je tu spousta špičkových lektorů a zajímavých lekcí, široký okruh informací, tipů, zkušeností i novinek a to vše v jeden den, na jednom místě! Také je to velice příjemné setkání s klienty, přáteli a kolegy, novinkami v oboru. Na to vše se každoročně opravdu moc těším :o)

Po kolikáté se budeš na WELLNESS MARATHONU podílet?

V O2 Aréně se letos koná WELLNESS MARATHON po páté, ale ročník je to již devátý! Já se na něm podílím každoročně - ať už cvičením, přípravou nebo organizací, takže to nepočítám. Pravda ale je, že na pódiu se objevím po delší době a moc se na to těším, doufám že vy též.

Proč by podle Tebe měla veřejnost na WELLNESS MARATHON přijít?

Veřejnost – tedy přesněji řečeno naši milí sportovní přátelé – by měli určitě dorazit, protože si užijí skvělý den a vyzkouší si a zacvičí si s námi opět spoustu novinek – mezi nimi například největší ZUMBA PARTY (finálová hodina), Gravity, Kranking, ale také mohou „jít do sebe“ na lekcích Tai-Chi, Flowin, Dynamická jóga a dalších. Samozřejmostí jsou semináře, super „treky“ na kolech Schwinn, exhibiční vystoupení, výstava… Prostě každý si přijde na své!

Na co se od Tebe může veřejnost na letošním ročníku těšit?

Mám připravenou lekci Dynamické jógy. Během 45 minut půjde především o ukázku dalšího pohledu na jógu jako wellness aktivitu pro širokou veřejnost. Ukážeme si způsob cvičení podle Prana Vasha Yogy, ze které Dynamická jóga vychází. Protáhneme se po  náročném dni, procítíme své tělo i atmosféru okolo nás a uložíme si pozitivní emoce a zážitky z celého dne tak, abychom z nich mohli čerpat ještě dlouho po WELLNESS MARATHON 

Přijďte se v neděli 6. června do O2 Arény odreagovat od svých každodenních starostí, udělat něco pro své zdraví a lepší kondici! Vstupenky za 495 Kč zakoupíte na všech prodejních místech Sazka a.s., nebo na webovém portálu www.sazkaticket.cz Přijďte na Corny Linea WELLNESS MARATHON.

PROGRAM AKCE naleznete zde.

Generální partner: CORNY Linea, hlavní partneři: NIVEA, LISTERINE, ORBIT, FACE

placená inzerce

 

text: wellnessclub.cz, foto: wellnessclub.cz – 02. 05. 2010, 16.42:20

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist