Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Pozvánky

Mistr republiky a vicemistr Evropy ve sportovním aerobiku Daniel Komarov se souborem Cirk La Putyka v unikátním ChapiteauX - dojde i na aerobik!

Cirk La PutykaCirk La PutykaCirk La Putyka

Už jen do 29. července bude stát na letenském Špejcharu unikátní ChapiteauX, projekt pořádaný souborem Cirk La Putyka. Prostor velkého cirkusového šapitó nabízí návštěvníkům nevšední podívanou jak v rámci žánru nového cirkusu, tak dětských představení a koncertů známých kapel.

Diváci mají možnost zhlédnout posledních pár repríz kultovní La Putyky v roce 2012, a to konkrétně 25. až 29. července. Neměli by si ovšem nechat ujít ani další inscenaci Cirku la Putyka - 21. do 23. července Slapstick Sonatu.

Jedním z pěti členů tohoto souboru, který účinkuje ve všech představeních,  je i letošní mistr republiky a vicemistr Evropy ve sportovním aerobiku Daniel Komarov se souborem Cirk La Putyka. Během června a července odehraje dohromady 50 představení. Přijďte i vy nasát atmosféru jiného místa ve městě a sdílet nevšední zážitky z originálních představení a krásy akrobatických čísel. Dojde i na aerobik :-)

 

foto: Pavel Kolský – 19. 07. 2012, 15.02:24

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist