Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Pozvánky

Miss Sport Aerobic: Olga Šípková prověřila kvalitu krásek

Sportovně založené dívky a ženy preferující aerobik, tanec, zumbu či fitness mají opět šanci  sbírat ocenění nejen ve svém sportu, ale projít se v krásných šatech po molu, porovnat postavu s ostatními v plavkách či před diváky ukázat svoji výřečnost. Agentura Taurus pro ně pořádá letos první ročník soutěže Miss Sport Aerobik ve spolupráci s Českým svazem aerobiku, fitness a tance.

A u první  společné akce, postupového kola soutěžního aerobiku Master Class ve sportovní hale ZŠ Praha –Petřiny, který organizovala známá trenérka sportovního aerobiku Iva Farářová v sobotu 5. března,  prověřila ikona českého aerobiku Olga Šípková kvalitu budoucích semifinalistek! A nutno podotknout, že všechny cvičily jako o život. Vždyť Olga Šípková se objevila na pódiu takového akce po pátnácti letech. „Moji premiéru v pořádání postupového kola v soutěžním aerobiku Master Class jsem si neuměla vůbec představit bez Olgy. Jsme dlouholeté kamarádky a dokázala jsem jí přemluvit. Olga byla skvělá a díky ní si přišlo zacvičit spousta dívek a žen, “ měla radost ředitelka pražské akce Iva Farářová,  která se může pochlubit velkými úspěchy své Juniorské školy sportovního aerobiku. Přivítala také spolupráci s Miss Sport Aerobik jako nový podnět, který může přitáhnout k aerobiku další zájemkyně a nové talenty pro sportovní aerobik a zároveň ještě více zpopularizovat tento ženský sport.

Tým porotců v čele s majitelem Taurus Agency Vladimírem Matim, ředitelkou Miss Sport Aerobik Mgr. Janou Čejkovou a úspěšnými finalistkami z předcházející známé soutěže Miss aerobik Michaelou Benkovou (I. vicemiss aerobik 2008), Veronikou Bartošovou (finalistka Miss aerobik 2008) a Janou Schwarzovou (Miss aerobik Média 2005) vybral první postupující do semifinále Miss Sport Aerobic ( Praha-11. června). Po vyplnění přihlášky dostaly pozvánku na semifinále.

Další příležitosti, kde budou dívky vybírány do semifinále soutěže Miss Sport Aerobik, jsou na akcích Aquila – pohárová soutěž v Kladně ve dnech 25.-27. 3, další výběr se uskuteční na Master Class v Ostravě 3. 4., na Pohárové soutěži v Brno 8.-10. 4., dále pak na Master Class v Praze 13.4. a v Plzni 17.4., na Pohárové soutěži v Havlíčkově Brodě 13.-15.5., na Dívce roku v Blansku 15. 5. a MČR soutěžního aerobiku Master Class v Praze 21.-22.5.2011.

Miss Sport Aerobic

 

25. 03. 2011, 22.45:07

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist