Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Pozvánky

Midnight Walk na podporu Domova Sue Ryder

Letošní ročník charitativního pochodu noční Prahou Midnight Walk se uskuteční v pátek 23. 5. 2014. Patronem a mediální tváří pochodu Midnight Walk se stal stříbrný olympijský vítěz z roku 1980, mistr Evropy z roku 1982 a mistr světa z roku 1983, legendární atlet, diskař Imrich Bugár. Důvod, proč se rozhodl letošní Midnight Walk podpořit krátce komentuje těmito slovy:

„Protože vím, co je to starat se o seniory, rozhodnul jsem se podporovat noční pochod Prahou "Midnight Walk 2014" pořádaný Domovem Sue Ryder. Také pořádám akce pro naše seniory olympioniky, kteří proslavili náš stát ve světě. Budu se snažit pochodu osobně zúčastnit.“

Imrich Bugár se k této spolupráci dostal díky tanečnici Jitce Šorfové, která v Domově Sue Ryder organizovala taneční lekce pro seniory, a která je také patronkou pochodu Midnight Walk.

Tradici charitativního pochodu Midnight Walk převzali organizátoři z Domova Sue Ryder v Anglii, kde akci pořádají už řadu let. Midnight Walk se u nás letos pořádá potřetí. Forma, jakou mohou účastníci pochodu přispět na péči o seniory Domovu Sue Ryder, je dar ve výši 500 Kč, kterým se do pochodu přihlásí.

 

08. 04. 2014, 10.03:04

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist