Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Pozvánky

Michal Šubr: Co je u mě nového v září 2014

Michal Šubr: Co je u mě nového v září 2014

Nikdy neříkej nikdy - a tak i na mě došlo. Bránil jsem se zuby nehty, ale našel jsem způsob relaxu a protažení. Vyškolil jsem se na Body Balance (Les Mills) - směs jógy, pilates a tai chi, nenásilná forma protažení, uklidnění a posilování. Je to jediné cvičení, z kterého mě nebolí hlava (jóga), nikdo mě do ničeho nenutí, necítím se nepříjemně a tu hudbu prostě miluji. Co písnička, to překvapení pro mě, co vše se dá připravit. A abych nebyl pozadu se svým milovaným tancem, další školení Sh´Bam: 12 písniček - 12 stylů (latino, hip hop, street, house, jazz a různé novinky twerk, retro, country) po celém světe se ve stejnou dobu učí stejná choreografie. Nemusíš umět tančit, ale staneš se hvězdou. A lekce se slibně rozjíždějí.

Jinak mě samozřejmě na podzim čeká spousta akcí: Kluci v akci 2 - Litvínov, cvičební víkend - nejhezčí hotel Omnia, Ondřejov, Capro den atd.

Na jaře jsem byl na Sicílii a v létě na Ibize, vždy se cvičením. Do toho samozřejmě mých 14 stalých lekcí - Sexy Dance, Mib, PP, Cx worx, Body Balance, Zumba, Sh´Bam.Latino, Problem Zones. Do všeho dávám duši, tělo a srdce. Doufám, že se uvidíme a já z vás udělám taneční hvězdy. A víte, že neexistuje žena, co by neuměla tančit. Jen to v sobě musí objevit.

Michal Šubr na Aerobic.cz

P.S. A konečně někdo dělá boty na tancování! (viz foto nahoře)

 

16. 09. 2014, 22.40:00

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist