Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Pozvánky

Mezinárodní kongres Aerobicmania a Schwinn Cycling convention

Pokud ještě nemáte vstupenku na únorový brněnský kongres, neváhejte s přihláškou, protože předprodej za výhodnou cenu končí na konci ledna a do zaplnění kapacity hal univerzitního kampusu zbývá několik posledních desítek míst.

Doufáme, že se nám opět podařilo sestavit výborný instruktorský team a program plný zajímavých a inspirativních lekcí.

Poprvé se v ČR představí skvělá Katja Vasilenko, tanečnice pocházející z Moskvy, která už roky působí ve Francii a zde představí své lekce tanečního aerobiku, stepu a také pilates.
Dalšími instruktory budou osvědčená jména: David Stauffer (USA/IT), specialista na posilovací lekce a tréninky, který má do Brna připravené 3 inspirativní lekce (BOSU - kondiční trénink, TBW - posilovací lekci s využitím stepů a elastibandů, a STRETCH FLEX - kompenzační lekci na závěr dne),dále oblíbení  Peter Dragovič ze Slovinska, Milan Ondruš (SK), Lukáš Kolek,  fyzioterapeutka Radka Doležalová a instruktorský team samozřejmě doplňují Roman Ondrášek a Lenka Velínská, organizátoři AerobicMania akcí.

3 lekce programu jsou vyhrazeny vítězům projektu WANTED INSTRUCTOR, novým instruktorkám, které úspěšně prošly soutěží a doufáme, že vás jejich výkony nadchnou stejně jako nás. Těšit se můžete na dance aerobic s Kristinou Růžičkovou, step s Annou Moskwa a flow yogu s Janou Zeisbergerovou.

Novinkou tohoto kongresu je rozšíření programu o další aktivity - ve 3 halách budou probíhat lekce aerobiku, tance, posilování, stepu, body and mind, 4. sál bude patřit Schwinn Cycling Convention, v 5.sále se budou prezentovat cvičební programy se speciálními pomůckami - Freestyler, AerStep, Trampolining.

Kromě nabitého programu bude samozřejmě jako vždy připravena příjemná relaxační zóna, prodejní výstava, prezentace a dárečky partnerů kongresu, pitný režim atd., ale to už všichni pravidelní účastníci AerobicMania akcí vědí a určitě se na tuto součást nabídky těší minimálně stejně jako na cvičení.

se všemi se těšíme na viděnou,
AerobicMania team

 

 

19. 01. 2011, 10.12:38

Přečtěte si také

Podrobnosti v kalendáři akcí

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist