Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Pozvánky

Matěj Kodeš se pokusí překonat světový rekord v největším počtu lidí v jedné bublině

Profesionální bublinář Matěj Kodeš, který se řadí mezi světovou špičku ve svém oboru, se ve své bubble show pod záštitou lahodné čokolády Milka Bubbly pokusí 1. března uzavřít do jedné obří bubliny dvě stě lidí. Stávající světový rekord by tak překonal skoro o dvacet lidí.

Matěj Kodeš, člen IAPBA – International Asociation of Professional Bubble Artists a držitel několika světových rekordů, spojil své síly s čokoládou Milkou Bubbly a společně se pokusí pokořit stávající světový rekord – 181 lidí v jedné bublině. Jedinečnou příležitost být u této události máte prvního března v pražském Veletržním paláci od 16 hodin. Možná budete moci být i pod velkou Milka Bubbly bublinou! V rámci platného zapsání případného rekordu zde samozřejmě nebudou chybět ani zástupci z agentury Dobrý den, která spravuje Českou knihu rekordů a kuriozit.

„Pevně věřím, že se mi podaří uzavřít více než dvě stě lidí do jedné bubliny a stanovím tak nový světový rekord, i když je to velké sousto a bude to velmi náročné. Už samotná příprava vyžaduje mnoho technických zkoušek a vymýšlení, aby se mi podařilo vytvořit tak velkou bublinu i vzhledem k okolnostem, které nemohu sám úplně ovlivnit,“ říká Matěj Kodeš.

Ačkoli dá bublinový mág jen málokomu nahlédnout pod pokličku své bublinkové alchymie, podařilo se nám zjistit, jak by měla tato bublinková show vypadat. Pomocí obří konstrukce, která má 49 m² a byla vytvořena speciálně pro tuto příležitost, budou odvážlivci účastnící se této jedinečné bubble show na několik chvil uzavřeni do opravdu gigantické bubliny. Není tajemstvím, že atmosféru na place budou udržovat fialové hostesky, které budou účastníkům i přihlížejícím doplňovat hladinu úsměvů – protože sponzorem akce je oblíbená česká čokoláda Milka Bubbly, a to je úsměv v každé čokobublince. Doufejme, že bude přes dvě stě úsměvů také v obří bublině Matěje Kodeše! Více na www.facebook.com/Milka.cz.sk

 

19. 02. 2014, 22.05:12

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist