Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Pozvánky

José Martinéz

José Martinéz

Prodlužte si horké dny Vaší letní dovolené, tancem v rytmu Karibského reggae.                                             
Nechte se pohladit neopakovatelnou atmosférou exotiky, z repertoáru tanečního mistra Josého Martinéze.

José Martinéz je tanečním mistr, prezentér tanečních akcí a zakladatel konceptu "DANCE REGGAE". Je také jedním z úspěšných choreografů Balletu Cuba & Dominikánské Republiky.

Již od dětštví měl José velký zájem o sport a především tanec. Jeho nesmírná touha po tanečních prknech, přiměla jeho rodiče k přihlášení Josého na taneční školu Cubánské choreografky Normy Garcia, kde se od svých deseti let, jako mladičký student účastnil mnoha představení a snažil se protancovat k úspěchům ve světě taneční dřiny. V té době se Norma Garcia podílela na přípravě choreografií pro Cuban National Ballet a  samostatně se stvárnila několik tanečních schow, s rozmanitým sportovně tanečním programem. Nejznámnějším z nich je “Tropicana”, ve kterém Josému nabídla angažmá a po kterém se vycházející taneční hvězdě otevřely dveře do světa tance.

V roce 1999 se jako dospělý rozhodl postavit na vlastní nohy a odstěhoval se za prací a studiem do Evropy. Od ledna roku 2007 působí jako tanečně sportovní trenér a prezentér, vyučující na IFAA Academy v Německu a je jedním z  nejuznávanějších  osobností, zářícich na podiích  Dance&Fitness. Svůj projekt tanečního reggé odprezentoval ve více než 16ti zemích Afriky, Evropy i Asie. (Francii, Itálii, Holandsku, Polsku, Bulharsku, Spanělsku, Rusku, Ukrajině, Maltě, Jižní-Corei, Bangkoku, Malaysii, Dakaru a dalších zemích).

Na jeho tanečních lekcích je vítam každý z Vás!
Taneční hodiny nabité energií, plné Josého nadšení učit a inspirovat  všechy z Vás, kteří chcete naslouchat v umění tance a to nejen v rytmu Karibského reggae.

Na tuto nezapomenutelnou sportovně-taneční akci Vás tímto zve 3D FITNESS s.r.o. 10.09.2011 !!!
Místo konání:  Tyršův dům -  Praha 1, Újezd 450, 118 01,
Více informací na: 
www.3dfitness.cz

 

 

01. 08. 2011, 00.41:48

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist