Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Pozvánky

Hanka Kynychová: Pražané, hejbejte se!

Pro všechny Pražany, ale především pro celé rodiny ze sídlišť částí Prahy 12 a Prahy 4 jsem se na sobotu 24. května rozhodla připravit DEN ZDRAVÍ. Důvod? Chtěla bych, aby si zasportovala celá rodina a večer si u sklenky dobrého vína mohla uvědomit ten krásný pocit z aktivně prožitého dne s celou rodinou, kdy si všichni nejen zasportovali a protáhli tělo, ale udělali tím něco pro své zdraví. 

Startujeme již v 9 hodin na nádraží v Braníku, odkud povede cesta plná sportovních disciplín, her a soutěží příjemnou povltavskou stezkou. Soutěžící budou na trase plnit úkoly a dostávat body, za které si odnesou věcné ceny od sponzorů. Pro ty, co ještě nebudou mít sportování dost nebo přijdou později, začne od 13 hodin odpolední sportovní program v mém Fitku a okolí. A jaký program jsem tu pro Vás připravila? Přímo ve fitness klubu bude od 14:00 připravená hodina Step-Body a P-class, od 15:00 potom Pilates a Spinning. Venkovní cesty v okolí fitnessu se promění v dějiště sportovního klání ve sprintu na kolečkových bruslích, pro maminky bude připraven slalom s kočárky, pro tatínky přebalování miminka na čas a mnoho dalšího. Na své si přijdou i zdatnější sportovci v disciplínách trojboj (švihadla, brusle, běh), dvojboj (švihadla, běh) nebo sprint na dlouhou trať. Celým dnem Vás bude provázet Slávek Boura s Markétou Mayerovou.
V průběhu celého dne si mohou lidé změřit možností hladiny cholesterolu, hladiny cukru v krvi nebo zjistit množství tělesného tuku, případně stanovit BMI (poměr tělesné hmotnosti v kg a výšky v metrech na druhou).
Místo konání: Fitness klub Hanky Kynychové, Šifářská 1/3, Praha 4 – Hodkovičky - Areál Preston. 

Těším se na setkání s Vámi,
Hanka Kynychová

 

21. 05. 2008, 16.55:06

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist