Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Pozvánky

FITNESS STORY v Olomouci

Zažijte den plný sportu, relaxu a vzdělání! Již v sobotu 9. května se uskuteční mezinárodní Kongres Fitness Story v Centru sportu a zdraví Omega v Olomouci. Potkáte se zde s řadou VIP hostů, vyzkoušíte si nové cvičební programy, vyslechnete zajímavé přednášky o zdravém životním stylu a relaxaci. Stačí přijít do moderního sportovního areálu Omega v sobotu 9. 5. 2009 od 8:30 hodin. Mezi přítomnými hosty budou například cvičitelka Hanka Kynychová, známý odborník na výživu Petr Havlíček, mistři světa ve sportovním aerobiku Vladimír Valouch a David Holzer či prezentér H.E.A.T. PROGRAMu Ital Paolo Marconi.

Revoluční novinku H.E.A.T. PROGRAM představí Master instruktoři pro střední Evropu Michal Pietrak a Olda Pastyřík. High Energy Aerobic Training (H.E.A.T.) představuje zcela nový pohled na aerobní sport. Vychází ze základního lidského pohybu, chůze, a zaměřuje se na ni tak, jako doposud žádný jiný fitness program. Pásy nejsou poháněny elektrickou energií, nýbrž vlastní energií člověka. Každý tedy jde nebo běhá na páse svým vlastním tempem. Cvičí se ve skupinách pod vedením instruktora za doprovodu motivační hudby. Důležité je při tomto spalovacím cvičení dodržovat pitný režim, který dodá nejen potřebné tekutiny, ale i energii. Partnerem pro výživu je firma Nutrend,  která akci podpoří i bohatou ochutnávkou produktů a také odborníky na výživu, kteří zodpoví dotazy týkající se sportovních doplňků výživy. 

Nový H.E.A.T. PROGRAM můžou příznivci fitness celoročně vyzkoušet nejen v olomouckém centru Omega, ale i v pražském fitness klubu Hanky Kynychové, dále v centrech v Brně, Ostravě,Třinci, Havířově Zlíně, Mostě, Bílině, Ústí nad Labem, Turnově Mladé Boleslavi či  Kralupech nad Vltavou.

Kongres FITNESS STORY nabízí jako první aktivní program pro děti, 1 H.E.A.T. PROGRAM maratón ve střední Evropě a v neposlední řadě možnost využití relaxační zóny.

 

19. 04. 2009, 15.15:46

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist