Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Pozvánky

Festival Evolution: kvalitní potraviny a srovnání tradiční a celostní medicíny

Od 11. do 13. dubna se 2014 pod hlavičkou Festivalu EVOLUTION sejde v pražských Holešovicích pětice veletrhů: Biostyl, Zdraví, Ecoworld, Alternativa a Inspirace s více než 300 prověřenými vystavovateli.

Co zde najdete? Nejnovější trendy a produkty z oblasti bio potravin, přírodní kosmetiky, výživových doplňků nebo diagnostických metod.
Program čítá více než 150 přednášek, workshopů, prezentací a vystoupení. „Snažíme se maximálně vycházet vstříc přáním a potřebám návštěvníků. V loňském roce jich na festival zavítalo přes 15 tisíc a díky zpětné vazbě víme, která témata mezi nimi nejvíce rezonují,“ vysvětluje Ctirad Hemelík, ředitel Festivalu Evolution.
Ke zdravému životu je nezbytný pohyb a na festivalu tak budou k vidění ukázky cvičení, která posilují tělo i mysl. Návštěvníci bez ohledu na věk, váhu či zkušenosti si budou moci zdarma vyzkoušet jógu, Taichi, populární čínské cvičení Zhong  Yuan Qigong nebo rozličné taneční styly – od Bollywood Dance přes street dance a hip hop, až po kruhové tance, Shiva Dance, Tanec 5 rytmů nebo spontánní tanec s perkusemi.


Jak se zorientovat v nepřeberném množství etiket a značení a naučit se rozpoznat, co kupujeme, poradí Ing. Hana Střítecká ze Sdružení Zdravá potravina.  Pavel Hrubý z České informační agentury životního prostředí (CENIA) pomůže s orientací v moři ekologických certifikací, a to nejen v případě výrobků, ale také služeb, které nabízí cestovní ruch nebo školství. Další přednášky se zaměří na chemikálie v potravinách a dalších výrobcích nebo často opomíjené složení hygienických přípravků.

Seznam vystavovatelů a více informací o Festivalu Evolution a jednotlivých veletrzích naleznete na www.festivalevolution.cz.

  • Třídenní vstupenka na místě stojí 500,- Kč. Jednodenní vstupné na všechny veletrhy činí 200,- Kč (při registraci přes webové stránky za 150,- Kč), pro studenty, důchodce a ZTP je zvýhodněná cena 125,- Kč. Pořadatelem festivalu je Felicius Media za partnerské účasti společnosti Incheba Praha.
 

04. 04. 2014, 22.08:46

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist