Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Pozvánky

Evropské hvězdy aerobiku a tance se představí v Přerově již podvanácté

Jedinečnou šanci zacvičit si, zatančit a pobavit se pod vedením špičkových lektorů tance a aerobiku budou mít účastníci akce Fa European Star Dance & Aerobic Show v sobotu 29.března v přerovské tenisové hale.

Tento projekt pořádaný Agenturou Hit se řadí mezi největší a nejprestižnější události svého druhu v České republice i na Slovensku. V Přerově se koná již podvanácté a stal se tak  tradičním a oblíbeným setkáním milovníků pohybu a dobré nálady - vždy na jaře a na podzim. Každý z návštěvníků, ať už začátečník, pokročilý, či instruktor si může vybrat z pestré nabídky lekcí od populárního tanečního aerobiku, přes novinky jako je MTV Dance, Jazz Dance, Latino Style, Street Dance, včetně závěrečného více než půlhodinového strečinku. 

Exkluzivně se poprvé v ČR představí španělský prezentér Israel Mallebre, jehož hodiny bývají na zahraničních kongresech vždy zcela zaplněny. Jeho nádherný taneční projev a skvělá metodika přiměje k pohybu a naučí pohybové variace téměř každého. Entuziasmus a perfektní komunikace, zajímavé prvky vycházející ze Street Dance jsou hlavními atributy lekcí Pera Markussena ze Švédska, který přijede do Přerova již potřetí. Z česko-slovenského zastoupení jsme vybrali výborné lektory Lukáše Kolka, Zuzanu Švíkovou a Milana Adamku.

Mimo cvičebních lekcí připravujeme v přestávkách doprovodný program a v průběhu celé akce budou k dispozici prezentační a prodejní stánky se sportovním oblečením, doplňky a výživou, hudbou pro aerobic a fitness, ochutnávky kuchařského studia Meggle, velkoplošná videoprojekce, pitný režim a další. Těšit se můžete také na zajímavé ceny v tombole a krásné dárky pro každého účastníka od partnerů akce.

Začátek jarní „Fa European Star Dance & Aerobic Show 2008“ je v sobotu 29.3. plánován na 10:00. Více informací získáte na internetových stránkách
www.stardanceshow.cz, včetně kontaktů na předprodejní místa v Olomouci, Přerově, Zlíně a Hranicích i možnosti rezervace míst.
 
Balázs Füzessy – lektor a tanečník Maďarsko/Německo
 „ … akce je prostě perfektní, ano, jsme zpocení a makáme, ale zároveň je to zábava, cvičení nabité všemi příjemnými pocity, co Vám jen tanec může dát.“

Lukáš Kolek – Top instruktor Česká republika
 „Tato akce patří mezi nejlepší události aerobikové scény v ČR a pro každého lektora je poctou prezentovat své lekce na pódiu…“

Per Markussen – prezentér a lektor Švédsko
 „… lidé mne nabíjí obrovskou energií, je skvělé sledovat nadšení cvičících a zpětnou vazbu mezi lektorem a cvičícími…“

Účastníci – citace:
 „… instruktoři mne zcela nadchli… holky na place jsou skvěle sladěné… perfektní atmosféra… můžu vřele doporučit… těšíme se na další akci do Přerova

Organizátorka projektu Fa ESDAS  – Věra Lakomá ml., Agentura Hit
 „ … těší nás, že si tento projekt, z více než šestiletou historií získal uznání nejen v České republice. O mezinárodním formátu akce svědčí mimo zahraničních lektorů na pódiu, také pravidelná účast příznivců pohybu ze Slovenska, Polska a Maďarska. Snažíme se o vytvoření jedinečné kompilace lekcí, prezentérů, kvalitní organizaci a přinášet vždy něco nového. Pravidelným účastníkům akce bych chtěla moc poděkovat za podporu a vytvoření fantastické atmosféry."

 

text: Věra Lakomá ml., Agentura Hit, foto: archiv autorky – 29. 02. 2008, 21.46:04

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist