Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Pozvánky

Corny WELLNESS MARATHON 2012 v O2 arena: co na vás čeká?

Jistě Vás zajímá, co si pro Vás připravili lektoři Corny WELLNESS MARATHON 2012, který se již 2. června koná v O2 aréně. BETO PEREZ, zakladatel světového fenoménu Zumba, rozjede svou párty ve velkém stylu na stage umístěné pod TV kostkou, s live kapelou SOLDAT a nejlepšími zumba tanečníky, které přivezl ze všech koutů světa! Na tuto výzvu reagovali i ostatní hvězdní lektoři, kteří si připravili následující show …

Corny WELLNESS MARATHON 2012

Lenka Velínská & Roman Ondrášek - CARDIO DANCE 4 all

Ovládnou hlavní stage Corny WELLNESS MARATHON již potřetí. Během jejich lekce se můžete těšit na intenzivní aerobní trénink v taneční choreografii plné energie, sestavené z těch nejlepších tanečních prvků a podle posledních hudebních trendů. Choreografii Lenky a Romana zvládne opravdu každý a jistě si užijete i závěrečnou finálovou skladbu, která bude překvapením pro všechny.

Olga Šípková & Vláďa Valouch - DOUBLE DANCE HISTORY

Skvělá dvojice špičkových lektorů a mistrů světa ve sprotovním aerobiku vystoupí poprvé spolu a máte se opravdu na co těšit! Mají pro Vás připravenou absolutní aerobikovou novinku, která bude mít zaručený úspěch! Společně s nimi zažijete návrat do minulosti ve společnosti největších tanečních a hudebních hvězd jako je Michael Jackson, Madonna či skupina ABBA, jejichž choreografie naučí i vás. Okuste taneční styly světových hvězd na vlastní kůži na ty nejlepší melodie naší historie!

Alejandro Angulo - SALSATION

Mezinárodní profi tanečník a choreograf z Venezuely žijící v Pekingu, odkud jezdí školit po celém světě. Jeho vášeň pro tanec a speciálně pro latinsko-americké rytmy vytváří Alejandrův ojedinělý taneční styl, který budete moci společně s jeho tanečníky okusit na vlastní kůži. Jeho úžasná lekce plná energie vám umožní vychutnat si jedinečný zážitek z pohybu a tance. Absolutní lehkost a smyslnost pohybů skloubená s Alejandrovým šarmantním smyslem pro humor je něco, co musíte určitě zažít!

Kass Martin - SATURDAY NIGHT FEVER

Jednoznačně nejlepší lekce Zumba Convention v Orlando, se kterou Kass slaví úspěch u nadšených tanečníků všech věkových kategorií po celém světě. Během Saturday Night Fever v O2 aréně Vás čeká taneční nářez v doprovodu nejznámějších a nadčasových hudebních interpretů jako jsou James Brown, George Clinton, Jackson 5, KC a Sunshine, Bee Gees, Rolling Stones, Queen, Kiss, Prince a mnoho dalších. Vychutnáte si zážitek z hudby i autentické působivé a neopakovatelné choreografie!

Corny WELLNESS MARATHON 2012

WORKSHOPY

Budou plné překvapení a novinek. Jako je například PILOXING s Bárou Halamkovou, spojující pilates a box. Jistě Vás nažhaví smyslný FLIRT DANCE s Monikou Janouškovou a uvolníte se na workshopu JOGA, radost z pohybu s Katkou Mrugalovou. AFRO FITNESS zažijete s Vitor Tavares Mendes a Svět Zdraví představí dietolog RNDr. Petr Fořt. Pokud Vás zajímá plastická chirurgie, popovídáte si o ní s Evou Svobodovou. Trenérům a lektorům doporučujeme workshopy České Komory Fitness, případně Fitness Solution Academy. Atraktivní doprovodný program, wellness výstava a bohatá tombola.

Jak vidíte, máte se v sobotu 2. června v O2 aréně od 10 hod. opravdu na co těšit. Corny WELLNESS MARATHON 2012 bude výjimečný, inspirující a zábavný. Zakončený afterparty na střeše OC HARFA vedle O2 areny, s BATUCADA a autogramiádou hvězd.

Poslední vstupenky za 999,-Kč zakoupíte na www.sazkaticket.cz , tel.: 266 121 122, nebo terminálech SAZKA TICKET - pošty, benzínky, nákupní centra. ID akce: 1520009 Program Corny WELLNESS MARATHON 2012 na www.wellnessclub.cz/marathon

 

text: Michael Zima, prezident Wellness Club – 18. 05. 2012, 14.47:52

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist