Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Pozvánky

Chcete získat psychickou i tělesnou kondici?

Společnost STOB, což je společnost lékařů, psychologů, cvičitelek a dalších odborníků otvírá  již tradičně  v lednu v 100 městech České republiky čtvrtletní kurzy snižování nadváhy. Metodika ověřená na tisících klientech vede nejen k váhovým úbytkům, ale hlavně k jejich udržení. Nacvičíte si totiž vůli, zlepšíte stravovací návyky, po letech se zase vrátíte k pohybu, začnete se mít ráda, a tak si zvýšíte celkovou kvalitu života, a budete tak již žít natrvalo.

V Praze  zahajují kurzy snižování nadváhy v týdnu od 8.ledna 2008  každé úterý a čtvrtek od 17 do 20 hodin v základní škole Plamínkové, Praha 4 (metro „C“ Pankrác), v úterý od 16.45 do 19.45  v základní škole Sázavská (metro „A“ Nám. Míru)  a ve středu od 17 do 20 hodin v základní škole na náměstí Jiřího z Lobkovic, Praha 2  ( u metra „A Flora“).  Je organizován i dopolední kurz v Kongresovém centru ve  Fitness clubu Olgy Šípkové, kde pohybovou aktivitou je spinning a aquaaerobik.

Od pondělí do čtvrtka jsou organizovány i různé druhy samostatného cvičení s vážením (aerobik pro všechny věkové i váhové kategorie, zdravotní cvičení, cvičení na fitballech, pilates, odbíjená, výuka tance). Na  kurzy se můžete hlásit na www.istob.cz, kde jsou objednávkové formuláře, na cvičení na tel. 241 762 847. Soboty plné pohybu se konají v ZŠ Rakovského 1.12.2007, 12. 1.2008 a 1.3.2008. Společnost STOB pořádá také pobytové zájezdy, např. na Gran Canaria nebo na Šumavu.

 

text: PhDr. Iva Málková – 16. 11. 2007

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist