Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Pozvánky

CELEBRITY cvičí s vámi na Listerine WELLNESS MARATHON!

Sobota 2. května se nezadržitelně blíží a s ní vaše oblíbená akce, již 8. ročník Listerine WELLNESS MARATHON v pražské O2 Aréně. Vloni zde cvičilo 2.500 nadšených účastníků!!! Nedalo nám to a zeptali jsme se pořadatele akce, MICHAELA ZIMY, prezidenta Wellness Club, co všechno chystá?

„Největší radost mám z toho, že se letošní ročník transformuje do festivalu zdravého a aktivního životního stylu wellness, tím pádem si přijdou na své všichni lidé, bez rozdílu věku, váhy a pohlaví! V pestrém programu se najde každý, ať už si bude chtít zacvičit na hlavní stage s hvězdami  Holzer, Valouch, Strakoš, Šípková, Huf, nebo rozhýbat své tělo v rytmu orientálních tanců s Anife Hassan  Vyskočilovou.  Moc mě těší, že lektorovat bude Zora Jandová, její TAI-JI workshop bude jistě skvělý, stejně jako PILATES workshop Andrey Vránové Kloboučkové, či nestorky hubnutí  Ivy Málkové!“

Na Listerine WELLNESS MARATHON potkáte řadu dalších známých tváří, například missky Janu Doležalovou, Báru Kolářovou, Lucii Váchovou, Lilien Sarah Fischerovou, Veroniku Pompeovou. A nedivte se, když se nečekaně objeví na pódiu, nebo budou cvičit hned vedle vás na workshopech. V té chvíli možná pochopíte, že jsou stejné jako VY a divili byste se, kolik času věnují cvičení a tréninku. Každopádně je můžete okouknout zblízka, případně se s nimi vyfotit a dát řeč o životě a showbyznysu.

Bohužel 100 kol na 6 lekcí Schwinn Cyclingu je od Velikonoc beznadějně obsazeno! Ale pozitivní zprávou je, že se můžete těšit na 30 prodejních stánků se zajímavými wellness výrobky a službami. A když budete znavené, tak vám pro povzbuzení zazpívá idol dívčích srdcí ALI AMIRI, už se na vás těší! Doprovodný program v přestávkách bude velmi pestrý, ale přeci vám nebudeme prozrazovat vše. Snad jen to, že budete moci na místě přispět postiženým dětem a na oplátku třeba vyhrát v tombole…

"Jedno je jisté, v sobotu 2. května můžete být kdekoliv. Ale vsadím se s vámi, že když nebudete v pražské O2 Aréně na Listerine WELLNESS MARATHON, bude vás to poté mrzet. A tím jsem si jist neboť po šesti měsících příprav se realizační tým a 24 lektorů chystá předvést to nejlepší, pro Vás…," ukončuje své pozvání pořadatel akce.

Odreagujte se od svých každodenních starostí, přijďte si pro inspiraci, motivaci a kondici. Listerine WELLNESS MARATHON, sobota 2. května, pražská O2 Aréna. Vstupenky za 490,-Kč na všech prodejních místech Sazka a.s. Aerobic.cz je mediální partner akce.

 

30. 04. 2009, 15.07:01

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist