Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Pozvánky

Boj za zdravá prsa podpoří AVON Běhy

Pro vášnivé sportovní nadšence, ale i pro ty, kteří sportují spíše rekreačně, připravila společnost AVON v rámci akce GP Batteries Night Run sérii AVON Běhů proti rakovině prsu. Spojuje je jednotná myšlenka, a to pocit podpory a naděje. AVON Běh tak doplní již tradiční akci AVON Pochod proti rakovině prsu 14. června v Praze. Běhy podpořila ambasadorka Iva Pazderková, která bude v čele nejen nočních běhů, ale také AVON předBěhu v den Pochodu. Připravena je i speciální růžová běžecká výbava od společností Nutrend a Maxis. Zažijte skvělou atmosféru běhů v centrech českých měst i pocit solidarity s nemocnými a jejich rodinami. Běhejte společně s Avonem pro dobrou věc.

Těšit se můžete na NIGHT RUN v těchto českých městech:
•    26.4. - HRADEC KRÁLOVÉ
•    3.5. - OSTRAVA
•    16.8. - BRNO
•    20.9. - PRAHA
•    11.10. - OLOMOUC
•    25.10. - ČESKÉ BUDĚJOVICE

„Chceme upozornit, že jistou prevencí civilizačních chorob může být i změna životního stylu, do něhož by měly patřit pravidelné pohybové aktivity. Určitě to není nic snadného, proto společnost MAXIS chce být ženám nápomocná i nabídkou speciálního produktu určeného pro běh. Ve spolupráci se společností medi Bayreuth jsme právě pro ně připravili limitovanou edici růžových kompresních podkolenek AVON Běh z kolekce značky CEP,“ uvedl ředitel společnosti MAXIS, a. s., Michal Jura.
Společnost Nutrend uvádí v rámci AVON Běhů proti rakovině prsu na trh jedinečnou sportovní lahev. „Je nám velkou ctí podpořit sérii těchto běžeckých akcí. Vyrobili jsme speciální edici růžové Sportovní lahve NUTREND a věříme, že ji návštěvníci ocení nejen při samotném běhu, ale i při každodenním cvičení,” uvedla marketingová manažerka společnosti NUTREND Alena Finsterlová. Sportovní lahev je možné zakoupit na www.zdravaprsa.cz.

 

24. 04. 2014, 20.25:54

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist