Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Pozvánky

Benefiční koncert pro nadaci Rakovina věc veřejná – jedinečný hudební zážitek

Dne 15.10.2009 v 19:00 hodin se bude v Praze v Obecním domě konat Benefiční koncert, který pořádá nadace Rakovina věc veřejná. Vystoupí na něm Bára Basiková,  kapela The Backwards a ženské instrumentální  trio Inflagranti. Výtěžek z koncertu bude poukázán na konto nadace a bude použit pro výzkum a léčbu nádorových onemocnění.

Nadace Rakovina věc veřejná se zabývá výzkumem nových protinádorových léčiv a diagnostikou nádorových onemocnění v Laboratoři experimentální medicíny, která působí při Dětské klinice fakultní nemocnice Olomouc. Tento výzkum již dvanáctým rokem finančně podporuje nadace Rakovina věc veřejná.

Bára Basiková – patří k nejvýraznějším osobnostem naší hudební scény. Respektovanou zpěvačkou se stala hned v počátcích své kariéry, a to díky svému jedinečnému hlasu. Získala řadu ocenění, například Nejlepší zpěvačka roku, Czech Grammy a vydala či se podílela na vydání téměř čtyřiceti alb a CD. Hlavní role ztvárnila i v několika úspěšných muzikálech – Jesus Christ Superstar, Johanka z Arku, Rusalka.   

Inflagranti - české trio mladých instrumentalistek,které spojilo umění klasických strunných nástrojů s moderním soundem. Jeho členky účinkovaly s Pražskou komorní filharmonií, orchestrem Národního divadla a dalšími předními českými i zahraničními ansámbly, byly na turné po Japonsku, USA, Itálii, Řecku a Německu, hostovaly s hvězdami české pop music a spolupracovaly i s veličinami světové klasické a popové hudby (mj.Luciano Pavarotti, Rod Stewart, Phil Collins atd.).

Kapela The Backwards, zahájila své koncertování na východním Slovensku v roce 1995, se postupně vypracovala mezi nejlepší revivalové kapely, jež interpretují písně skupiny The Beatles. Úspěchy slaví nejen v Evropě, ale i v zámoří, kde se úspěšně zúčastnila řady koncertů a získala různá ocenění. Mezi největší patří například mezinárodní vítězství na New York Beatlefestu v roce 1998.

 

03. 09. 2009, 09.13:07

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist