Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Pozvánky

Aquila aerobic 2010

V Brně a Mladé Boleslavi se v průběhu května rozhodne o semifinalistech a finalistech, kteří budou hájit české barvy na Aquila aerobic Mistrovství České republiky a při červnovém Aquila Mistrovství Evropy v Kladně.

O víkendu 8. a 9. 5. se v brněnském areálu Fakulty sportovních studií MU v Kamenici uskuteční semifinále všech závodníků ve sportovním aerobiku, Fisaf fitness týmech v kategoriích děti, kadeti a junioři, kteří se přihlásili do bojů o titul mistrů republiky.

O týden později se v mladoboleslavském Domě kultury o postup utkají ti nejlepší. Zajímavá situace nastane zvláště v silně obsazených seniorských kategoriích, do kterých „dorůstají“ i špičkoví závodníci z řad juniorů. Očekává se i start dosud neznámých fitness týmů, které nastupují přímo do seniorských kategorií. Zároveň zde proběhne nominační závod na ME pro všechny kategorie.

V sobotu 15. 5. proběhne semifinále kategorie dospělí a finále kategorií dětí a kadetů, v neděli 16. 5. semifinále kategorie hip hop a finále kategorií juniorů a dospělých. Finále seniorských kategorií bude přenášet Česká televize na programu ČT4. Průběh závodů ve všech kategoriích bude možné sledovat on line na ww.TV.com.

Aquila aerobic 2010

 

08. 05. 2010, 08.58:27

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist